şükela:  tümü | bugün
  • henuz gidemedigim ama kapida duran garsonlardan birinin panonun garsonu oldugu,pano nun yaniba$ina acilmi$ bir ba$ka $araphane
  • mesru bir sarhos ve kotu icki mekani.
  • dün gece zirvemsi toplantıda yer alan suserlar tarafından haftasonları için pek gidilesi bi yer olmadığı(özellikle alt katı) yerinde incelenerek anlaşıldı,kapısına kafadan kilit vurduruldu...
  • peynir tabağı diye getirdikleri tabağa bir dilim rokfor bir dilim emmental koymayan, mezeleri hadi kerhen güzel olsa da bir mantar graten bile getirmeyen, alt katında karbonmonoksit solunan yermiş viktor levi.
    garsonlardan biri de arzach'a muhteşem sinir oldu ben gördüm, bir daha gitse almayacaklar o derece.
    bir dahaki zirvelerde buluşulmaması gereken yer olarak belledik ki, ardından tophane şahane geldi, deniz havası, çam ormanları, hatta alp dağları gibi geldi.
  • panodan farklı olarak bira tercihinizi tuborg olarak kullanacağınız veya mekanı terk edeceğiniz şaraphane.
  • arkadasımın en arkadaki camlari paramparca ettigi sonra oraya tahta kaplama yapılan her gidisimde panodan daha ucuzmus izlenimi veren saraphane
  • istanbul staff organizasyonunda hep beraberce gittiğimiz nezih şarap evi
  • eski sevgilimle çıkmamızın birinci ayında gittiğimiz ama bana pek de uğurlu gelmeyen(!), hoş ortamlı bir taksim mekanı...
  • garsonlarinin kendilerini sabanci, koc kadar zengin ve de cumhurbaskani kadar yetkili zannettigi, bir sey yiceniz mi diye sorduktan sonra evet cevabini alip, bununla yetinmeyip, e ne yiceksiniz ara sicak alcak misiniz falan gibi aptal sorular sorulan yer. bu kadar ucuz olmasa coktan gitmeyi keserdim ama bunun icin garsonun biriyle kavga etmem gerekti. nah giderim bundan sonra.
  • kredi kartı kabul ettikleri için pano'ya tercih ettiğim, frankofonların, özellikle de galatasaray üniversitelilerin uğrak yeri olan mekan.