şükela:  tümü | bugün soru sor
  • facebook sayfamda denk geldiğim yardım kampanyasidir.
    yabancı uyruklu olduğu için kanser tedavisi masraflarini karşılayamıyor viktorya aynı zamanda da okumaya çalışıyor.

istanbul'da olup geceye katılmak isteyenler için etkinlik linkini de buraya bırakıyorum gerekli bilgilere ordan da ulaşabilirsiniz ayrıca en altta iban da mevcut.

https://m.facebook.com/…ion_history":"null"}&aref=3

sevgili arkadaşlar, kardeşim enis süsler'in arkadaşı victorya göğüs kanseri ile mücadele vermektedir. hem tek başına çalışıp hem de radyo ve televizyonculuk eğitimi alıyordu. daha 25 yaşında kanser hastalığına yakalanınca, tedaviye başlayıp işini de malesef bırakmak zorunda kaldı.yabancı uyruklu olduğu için tedavi masraflarını devlet karşılamıyor. (öncelik süriye vatandaşlarına verilmiş ) ailesi de olmadığı için tek başına yaşam mücadelesi veriyor. 8 kemoterapiden sonra ameliyat olacak. geçen hafta 2.kemoterapi yapıldı.bu güne kadar olan masraflarını arkadaşları üstlendi, ama daha yolun başında.
    2.evre ve başka yere yayılmamış olması tek tesellisi. ( ilgili fotoğraf birinci kemoterapi sonrası çekildi. kendisini üzmemek için daha sonra çekilen fotoğrafları maalesef paylasamıyoruz)
    bu hastalığın tedavisi maalesef pahalı olduğu için, bizlerde katkıda bulunup genç bir kızın hayatını, hayallerini kurtaralım. geleceğine ufak da olsa katkı yapalım istedik. konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi rapor merak eden ve "damlaya damlaya göl olur"atasözüne inanan duyarlı arkadaşları 20 temmuz 2018 cuma akşamı esta da destek milongamıza bekliyoruz. giriş ücreti alt limiti 20 tl, üst limiti gökyüzü tavanı kadar olacaktır. yardım gecesi olduğundan dolayı üzerinde bir bedel de kabul edilecektir.
    enis süsler de milongada olacak, sorularınız olması durumunda gerekli tüm açıklamaları yapacaktır.

viktorya zaseeva adına şimdiden herkese teşekkür ederim.

katılım sağlayamayıp, destek olmak isteyen arkadaşlarımız için viktorya nın hesap numarası aşağıdadır .

iş bankası ıban:
    tr830006400000124070566703
    viktorya zaseeva
  • gram ilgi çekmemiş yardım gecesi.