• dayıdan allah razı olsun, tüm pişenleri evsizlere, fakir fukaraya dağıttı. yiğit adammışsın dalsım dayı, esaslı adammışsın.
  • videoları kanalın aslından izleyerek kendisine az da olsa iyilik yapma şansımızın olduğu kimse. gerçi çok da iyiliğe ihtiyacı varmış gibi görünmüyor, zira ortalama bir türk insanından çok daha fazla et yiyor.
  • harika yemek tarifleri olan youtube kanalı. bıldırıcın yumurtlarını sudan çıkardığı pirinç pilavıyla yediği şu video ile tanıdım ben kendisini.
  • sonuna kadar izledim. dayı bir an hızını alamayıp yanındaki çocuğu da kazana atacak diye tırstım. adam ne bulduysa doldurdu içine.

şaka bir yana on numara yemek yaptı adam.
  • (bkz: hint)
  • hintli amcanın yemek yemesine hasta olur hatta ölürsünüz.
  • hipnotik kanal.
  • hijyen falan bir kenara -ki o kadar kötü değil, dayı o şartlar içinde gayet temiz çalışıyor, taptaze malzeme kullanıyor, hint pakistan mutfağına olan ön yargımı giderdiğim için çok güzel ve lezzetli yemekler pişirdiğine eminim . yeminlen bu dayı manisa'ya gelse rota yemek'ten onbin kat daha hijyen yemek çıkarır.

(bkz: 17 haziran 2017 manisa asker zehirlenmesi)
  • gülmeden izleyemeyeceğiniz, hintli dayının maceralarını anlatan youtube kanalı. hepi topu 3-5 dişi kalmış dayının (türklerin dayı diye çağırdıkları yaşlı adam) kılıçbalığını omuzlamasından tutun jackfruit'i dişlemesi vb. gurmeliklerini sergilemesi bakımından evlere şenlik bir tarzı var. ara ara bakıyorum. en güzeli de 100'er tavuk baget ve kanadından yapmış olduğu kfc odaklı sosyal sorumluluk projesi. adamın gülmesi de ömre bedel. video altındaki yorumlar da fena. baş parmağının yanından çıkmış mutasyonik parmağı bile meşhur dayının.

not: ocd den muzdarip, vegan ve hamileler izlemesin.
  • dayı cennetlik bir o kadar da hijyenik. iğrenmekle canının çekmesi arasında gidip geliyorsun. fakir fukaraya, düşküne de yemek dağıtıyor allah razı olsun kendisinden. içim sızladı, utandım da valla. bizdeki sikic... neyse. tavsiye ederim.

bu arada dayı baharatı dolduruyorsun vallahi. insan yiyecek bunu insan.

https://www.youtube.com/watch?v=2wz8mvkk2cc

youtube kanalı: https://www.youtube.com/…l/uc-j7lp4at37y3untdwlq-vq
hesabın var mı? giriş yap