• toronto raptors'ta oynayan bu 77 doğumlu genç, şahika bi oyuncu, tam bi şölen... umarım bozmaz sıpa... 2000 all-star'ında slam dunk şampiyonu oldu, smaçların hepsi ayrı bi lezzet... bi tanesinde, topu havada bacağının arasında geçirdi ve bastı smacı, bir diğerinde dirseğine kadar potanın içine soktu kolunu, "shaq: adamı gördünüz mü potanın içinden geçti" demişti, herkes hayrandı; kendine sordular, tepki şu: "dostum bu çok zor... bundan ötesi yok" diye bağırıyordu; ama öyleydi gerçekten, haketti ve kazandı...

  all-star maçında da bi sürü smaç bastı; adamın maç içindeki smaçları bile slam dunk'ta derece alabilir... hele bir tanesi wardı, faul çizgisinden sıçradı ve havada 360 derede dönüp smaç bastı, çıldırmamak elde değil...

  soğuk yüzlü, kimseye eywallah etmeyen bi şahıs gibi duruyor, yeni nesil bi "jordan" tadacaksa, budur...
 • vince sergeant carter. half man half machine.
  basketbolda slam dunk kavramını zirveye çıkaran inanılmaz basketbolcu. faul çizgisinden zıplayıp 360 vurdu ?. ..bir zamanlarda jordan 3lükten vurdu gibi bir hikaye vardı...
  vince carter toronto raptors da #15 tir.
 • olimpiyatlarda fransa'ya karsi smaci ile dimalarimiza kazindi. toronto raptors'i tek basina suruklemeye calisiyor. career high 54 sayi. oldukca yetenekli ancak yine de jordan'la karsilastirilmasi zor.
 • jordan gibi carter da north carolina da oynamıshtır ama genede sahsen jordan kadar olcagına inanmıorum
 • philadelphia 76ers macinda zaten hafif sakatligi bulunan sag dizinden ciddi sekilde sakatlandi. ameliyat olmasi gundemde.
 • bunca zamandir toronto macini yayinlamayan ve bizi vince'i mac boyunca seyredememeye mahkum birakan kanal d en sonunda toronto macini (banttan olmasi lazim) veriyor. reklamlarda vince'den bahsediyor ama vince hala sakat doktorunun aciklamasina gore ya ameliyat olacak, ya da mactan maca oynayip oynamayacagi belli olacak.
 • o uzun coraplari giymese daha da sevecegim adam..
 • dogu playoff serisinin yedinci macindan once north carolina daki mezuniyet torenine katilacagini aciklayarak butun gozleri uzerine cevirmis basketbol oyuncusu. kendisine gelen elestirilere annesinin cevap vermesi ve vince in her mactan sonra annesine kosmasi puan kaybettirmistir bu cikolata renkli ucan adama.
 • ancak takım arkadaşı yaşlı kurt charles oakley'in "sorumululuk almaktan kaçıyo" lafıyla adam gibi sorumluluk almaya başlayan, olimpiyatlarda litvanya'ya yenilme durumuna gelince döt korkusu ile rakip takımın oyuncularını maç içinde itip kakmaya başlayan, nba'in jordan'ın hükümranını yıkmak için kullandığı silahlardan biri. diz çorapları ve kafa bandlarının en kötü noktaya ulaştığı adam.
 • jerome williams diye bir klonu türemiştir son zamanlarda.
hesabın var mı? giriş yap