şükela:  tümü | bugün
  • bi insan bu kadar çirkin, it görünüşlü, yılan bakışlı ve bu kadar çekici olsun hayret doğrusu.. nina'ya 'that was me seducing you' dedi, hepimize beni de seduce ulan allahsız dedirtti. endamı yeter insandır öperim.
  • çirkin cazibesi diye bişi varsa bu adam canlı kanıttır işte. monica bellucci ablamız yanılıyor olamaz.
    insanın sevişesi falan geliyo, black swan'daki gibi arkandan yanaşsın, kulağına fısıldasın istiyo insan, "vule vu kuşe avek muğa, sö suvar?" falan diye. minik vincent'ı da popona dayasın tabi, öhhmm, ne diyodum?

aha gittim gugıl görsellerine bi daha baktım, öyle böyle diil, çok seksi adam lan!!!

je t'adore vincent.* <3

kenardan edit: nerden hatırlıyorum diyodum, irreversible'danmış.
    e normal tabi, o filmde adamın pipisine, dötüne bakmaktan yüzüne mi baktım a yavrum?

vincent, beni de irreversene.
  • black swan'ı yeni izlemiş bir olarak yeniden monica bellucci'nin ne kadar şanslı bir kadın olduğunu fark ettirmiştir. bakın vincent şanslı demiyorum, monica şanslı böyle bir adamla olduğu için.. düşünün o derece.
  • nasıl bir adamdır bu. allah kahretmesin onu. nasıl bir çekiciliktir? şimdi çok da konuşmak istemiyorum, evli barklı adam. hanımı evde şey yapmasın. bu adama çirkin diyeni filan laflarımla incitirim. kuma olarak gideyim diye düşündüm bir an ama monica da devlet gibi hatun. rekabet edemem. hadi güzelliğini bitirsem, bu sefer de haseki sultan gibi yapmadığını bırakmaz bana.
    black swan'ın en has karakterlerinden biri bu yaradılış. nina'yı black swan yapan adam. daha ne olsun? arada fransızca filan da konuştu. şerefsiz
  • bazen duygulari sozlerle ifade etmek zordur. iste bu adam da beni boyle zor durumda biraktigi icin kendisine bir sarki ile seslenmek istiyorum; (bkz: seni istiyorum)
  • black swan'daki oyunculuğu ile büyülemiştir. hatunların efendi adam yerine piç tercihindeki ikinci adlaşmış sıfat bu adama tam olarak uyuyor. bakışı ile kadınları çözmüş adam imajı uyandırıyor. bir natelie kadar başarılıydı ama arka planda kaldı. ikinci adam olmak böyle bir şey.
  • geçen gün cepten arayıp "monica ile bitti" diye haber veren tatlı şey. ben de "tamam mads * ile aramız bu aralar biraz limoni ama benim de zamana ihtiyacım var, kafam biraz karışık" dedim. kırıldı tabi.
  • tipinde acaip bir itlik hayvanlık bulunan aktör. sanki böyle her an bir pislik yapacakmış gibi bir hali var. belki de sıfatından dolayı, rol gereği falan böyledir. zencirli, kolyeli, çok iyi dövüşen arnavut mafyası tipler olur ya, onun gibi.

http://i.hizliresim.com/8gp12v.jpg
  • tipinde bi orospuçocukluğu var. böyle birazdan bi piçlik yapacakmış, garibanın birini dolandıracakmış, zavallı kadının birine tecavüz edecekmiş, çoluk çocuğun ağzını burnunu kırıp yüzüne tükürecekmiş gibi bi hali var. tam çözemedim.