şükela:  tümü | bugün soru sor
 • normalde gayet puşt davranmasına rağmen o esip gürlerken the undertaker ringe gelende önünü iliklediği görülmemiş bir şey değildir.
 • wwe başkanı ve ceo'su.

  profesyonel güreşi bugünlere getiren adam. şirketin sahibi olmasına rağmen attitude era'ya kadar ring kenarı muhabirliği ve yorumculuk yaptı. attitude era'da wcw ile baş edebilmek için "kötü patron" rolüne bürünerek stone cold steve austin ile birlikte giriştiği bitmek bilmez çekişmeler wwe'nin en sonunda wcw'yi satın alarak "pazartesi akşamı savaşları"nı bitirmesinde en büyük etken oldu. bu dönemde sazı eline alarak 50'li yaşlarında ringe adım atan mcmahon wwf (o zamanki wwe) ve daha sonraları ecw şampiyonluklarını ele geçirdi, ayrıca 1999 royal rumble'ı kazandı. sahip olduğu fizikle birlikte muscle & fitness dergisine 60 yaşında kapak oldu. en son iki buçuk yıl önce bret hart ile wrestlemania xxvı'da karşı karşıya gelen mcmahon geçtiğimiz hafta wwe şampiyonu cm punk'a karşı 67 yaşında ringe geri döndü. 2000'li yıllarda daha çok smackdown'da boy gösterirken son yıllarda sadece raw ve ppv'lerde ekrana çıkmaktadır.

  en son kullandığı titantron aşağıdaki linkten izlenebilir.

  http://www.youtube.com/watch?v=cdbpjfz5ekm
 • bana hep herkesi ve herşeyi satabilecek insan imajı vermiştir. onun içinde olduğu dünyada, herşey de başından sonuna imajdır zaten.

  yine de takdir edilmesi gerekir, zira bugünleri taa 80lerin başında planlanmış, ilk wrestle mania ile ciddi risk almış; ama genel olarak hep yükselmiş, heeeep yükselmiştir.

  ps1: kendi namıma montreal screwjob'u dahi yaşandığı şekliyle planladığını -bret hart'ın bile baştan beri ne olacağını bildiğini- düşünmekteyim.

  ps2: bu geldiği noktaya ahlaklı davranarak gelinemeyeceğini düşünsem de, aslında içinde bulunduğu şartları düşünürseniz göründüğü kadar büyük bir onun bunun evladı olmayabilir.
 • herkesi kovan bir abi.
 • 2020 yılında xfl i tekrar kuracağını açıklamış zengin şahıs.
 • wwe ile 2.9 milyar dolar servet yapmış.