• pastel renkler...gömlek altına bermuda, üstelik pembe bermuda. motor yat sahibi gibi dolaşmanın doğru adresi.
    gelecekte bizim ülkeye de bulaşır bu meret. ama ben bu gelecekte yaşamak istemiyorum.

http://www.vineyardvines.com/
  • zengin amerikalıların tekne giyimi markası.
  • outlet urunlerini bugun gordugum ve kalitesiyle on plana cikan marka. t shirtleri 100% pamuk olan ender markalardan. tarz olarak nautica, kalite olarak da gap - tommy hilfiger. ısminin okunusu da ingilizce’de telaffuzlarin ne kadar sorunlu oldugunu gosterir: vinyird vayns. ulan vine tek basina olunca vayn da vineyard olunca niye vin? neyse konumuza geri donersek, outlet clearance indirim falan derken fiyatlari normal duzeye dusebiliyor (bir t shirt 15 dolar falan). ama etiket fiyati 288 dolar olup da clearance’da 80 dolara dusen elbiseler de var, yani sezon fiyati hakikaten cok yuksek.
  • zengin amerikalılar ürünler üreten bir marka. zaten sitelerinde bile ürünlerini preppy olarak tanımlıyorlar. eski markaların popülaritesinin düşmesi ile beraber preppy modasında zirveye oynamaya başladılar. benim için ralph lauren ve brooks brothers'ın gerisinde bile olsa shep shirtlerine hayranım. bu konuda diğer markalardan çok öndeler.
hesabın var mı? giriş yap