şükela:  tümü | bugün
 • 88-98 arasi san antonio spurs, sonra birkac sene milwaukee, phoenix, golden state ve philadelphia formasi giymi$ beyaz, amerikali guard. su gunlerde espn'de kimi maclarda yorumculuk yapiyor, oyuna geri donen tim hardaway'in yerine gecti saniyoruz.

  murat murathanoglu'nun trt 3'te cuma aksamlari sundugu nba maclariyla tanistigim bu arkadasin oyun stili ho$ idi. okudugum lisede hem tip hem stili cok benzeyen bir arkadas vardi, ama biz kendisine pedro derdik nedense.*

  kendini draft eden sacramento'ya sempatisini ve kings'i final icin favori gostermesini ayrica takdir etmekteyiz.
 • nba'in en kötü koçu payesini mike d'antoni'den kapmak konusunda gayet kararlı gözüküyor.
 • suyu çok ısındı. yakında yol verecekler.
 • geçtiğimiz hafta takımının* new york knicks maçında, knicks'in farkı kapatmaya çalıştığı son anlarda quentin richardson üç sayılık atış kullanırken kulağına doğru bağırarak -bir yandan da hafif saha içerisinde aynı anda- bu güzel oyunu çirkinleştiren hareketler sergileyen koç.
  http://www.youtube.com/watch?v=r_53-y-olgc
 • sol tarafta adını görüp bakayım dedim bu arkadaş hala mı basket oynuyormuş diye. bir de ne göreyim adam koçluk yapmaya başlamış!

  tanım: yaşlandığımı hatırlatan adam/olgu/film/maç(tır)
 • chicago bulls'un yeni koçu olması muhtemel isim...kendisinin de ilk koçluk deneyimi olacaktır ayrıca.
 • nba'in kuşkusuz en yetersiz koçu.sezonun başında chris paul'un saha içinde koçun yetersizliklerini kompanse edebileceğini düşünüyordum ancak son hornets maçında da görüldüğü üzere hücumda akıcılığın neredeyse sıfır olması bu işin böyle yürümeyeceğini gösteriyor. öyle ki sahada plan dışı gerçekleşen herhangi bir pürüzde(bir plan yok bence ama neyse) donup kalıyor del negro.bu kadar kırılgan bir takımın batı konferansında ilk turu geçmesi ya koç değişikliğiyle ya da muziceyle mümkün olur.
 • bu adamı nba'de herhangi bir takımın başına getirende gerçekten mantık aramam çünkü tartışma konusu olmayacak kadar kötü bir koç. clippers kendisine erkenden yol vererek en mantıklı kararı vermiş bence, nba'de azalan seyir zevkimiz varsa del negro, mike d'antoni, mike woodson gibi koçlara asla takım emanet edilmesin, çok ciddiyim. hatta bunların arasına rahatlıkla scott brooks da dahil edilebilir. bu adamın hakkında neredeyse 1.5 yıl gibi bir süredir bir şey yazılmaması bile ne kadar rezil birisi olduğunun kanıtı aslında. umarım çok daha uzun bir süre yazılmaz..

  http://www.latimes.com/…ro-20130522,0,5102648.story
 • clippers'dan kovulan head koç. kovulmasına en çok üzülen takım ise dallas mavericks . del negro kalsaydı chris paul için teksas yolu gözükecekti. zira kendisi del negro'yu hiç istemiyor, aksine rick carlisle 'ın sisteminin kendisi için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyordu. olsun, mavericks için hala umut var. paul'in nowitzki'yle olan arkadaşlığı, mark cuban'ın ikna etmedeki kabiliyeti ve dallas koçunun sisteminin hala paul, d-will gibi oyuncular için en iyi sistem oluşu,salary cap'in boş oluşu ve paul'e en iyi teklifi verebilecek imkana sahip oluşu mavericks'in elini güçlendiriyor.
 • koçluğa tepki olarak doğmuş abimiz.