şükela:  tümü | bugün
 • coca-cola'nın new york civarında satışa sunduğu skimmed milk artı meyve aromaları artı maden suyu karışımından oluşan içecek.

  http://www.guardian.co.uk/…la-carbonated-milk-drink
 • izlandalı bir müzik grubu. yeniler ve iyiler.
 • asıl adı aşkın mert şalcıoğlu olan yetenekli rapçi. maalesef bugün hayatını kaybetmiştir. sevenlere baş sağlığı diliyorum. yazık oldu.
 • bu işi bilen bir çok kişinin ortak söylemi bu çocuk gelecekte ceza'yı sago'yu falan şöhret konusunda geçeceği yönündeydi. dün gece vefat etmiş genç yaşta... allah sevenlerine sabır versin. şu şarkısında epey bir ölümden bahsetmiş kendisi.
 • 2014 senesinde cihat'ın düzenlediği bir konserde fotoğraf ve video çekimlerini yaparken aşkın da o konserde alt grup olarak sahne almış maksimum 17-18 yaşındaydı. facebook profiline baktığımda benim çektiğim fotoğrafları paylaşmış olduğunu gördüm. içim burkuldu resmen. twitter'da tüm rapçilerin de paylaştığı gibi çok efendi bir çocuktu, dün gece vefat etmiş çok üzüldüm. allah ailesine sabır versin.
 • dün akşam evinde kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yuman, henüz 18 yaşına yeni girmiş "vio" lakaplı genç rapçi kardeşimiz.

  https://www.youtube.com/…_yjbj3on8&feature=youtu.be

  "bu yüzden kavgalarım var! lanet bir gelecek istedim en saçmalarından, fakat bu yol beni zorluyor! - "niye?" - istediğinizi hiç yapmadığımdan. geceden gündüze atladığımdan. yolumdan hiç sapmadım aptal! beni yıllar önce sürüklediğiniz uçurumdan korkmadım , atladım hatta. düşünmek istemiyorum aileme hangi yalanı söyliyceğimi.. tanrı dahil herkes biliyor bu yolu tamamlamadan ölmiyceğimi. kör bir bıçağın ucundayım , v ateşten oluştu hatırlayın. siz korkak rapciler bilin ki ne kadar üflesenizde sönmiyceğim hiç!"

  yaşına göre inanılmaz ağırlıkta lirikler yazmış, flow tekniği yaşına göre çok çok iyi ve ses rengi çok güzel. gerçekten ileride türk rap camiasında sağlam yer edinebilecek potansiye fazlasıyla sahipmiş.

  ışıklar içinde uyusun, beni derinden sarstı...
 • genç kardeşim vio.çok üzüldüm çok çok çok.çok yetenekliydin,çok güzel olacaktı herşey.lanet olsun.
 • yaşarken adını bile bilmediğim bir insan için gözlerimden yaş aktı. 18 yaşına yeni girmiş hem de. her ölüm ağırdır ama bu bana çok ağır geldi. çok da büyük yetenekmiş daha 18 yaşında muhteşem sözleri var büyük bir potansiyel, parlamay çalışan bir yıldız kayıp gitti. ışıklar içinde uyusun.
 • gökyüzünde o kadar çok yıldız var ki bir çoğunun adını bile bilmiyoruz. sen de yeryüzündekilerden biriymişsin, adını sönünce öğrendiğimiz.

  yapabileceği işleri düşündükçe daha da üzülüyor insan.
  yaşından büyük sözleri ve düşünceleri varmış.
  yolun sonunda hepimizi bekliyor ölüm. yıldızlarda buluşmak üzere vio.
 • 18 yaşında hiphopsevdalısı melek yüzlü gencecik bir çocuk. son derece özgün stili, berrak sesi ve kelimelerle dans eden kafiyeleriyle müthiş yetenekli. senelerdir bir mücadelenin içinde ama aslında hala daha yolun başında idi...

  beni o kadar üzdü ki, haberini aldığımdan günden beri aklıma geldiği her an neden diyebiliyorum sadece. çok büyük hayalleri vardı, büyük bir rapper olmaktan ziyade çok büyük bir sanatçı olacaktı. canından çok sevdiği annesinin yüzünü güldürecekti. sesini herkese duyuracak, yüreğinde yıllardır biriktirdiği ne var ne yoksa anlatacaktı herkese. öyle ya, bu kültürle doğup büyümüş bir çocuktu o; hayatını adamış, okulu bırakmasına neden olacak kadar çok sevmişti bu müziği. gencecik yaşına rağmen büyük mücadeleler vermişti. 16-17 yıldır bu kültürün içinde olan biri olarak, gençliğimi gördüm ben onda. hafif bi' peltekliğim olduğu için ben hayallerimi gerçekleştirememiştim, o da sıkça hayallerini gerçekleştirmek için verdiği mücadelelerden bahsederdi parçalarında. belki düşlediği kadar gerçekleştiremedi ama büyük bir şey başardı. adını bu kültüre altın harflerle, sözlerini, hayatında hiç görmediği-tanımadığı insanların vücuduna kazıdı.

  umarım m.o.b ekibi, v'nin yaptığı tüm parçaları biz sevenleriyle paylaşır, sonsuza dek adını yaşatır.

  başardın vio, başardın adamım...