şükela:  tümü | bugün soru sor
 • android isletim sistemine sahip cihazlarda ses sistemini tamamen kontrol edebilmenize ince ayar yapabilmenize olanak sağlayan efsanevi uygulama. bunu kurmadan telefondan müzik dinlediğim gunlere lanet ediyorum.

  [http://forum.xda-developers.com/…read.php?t=2191223 http://forum.xda-developers.com/…read.php?t=2191223]
 • sonunda google playe gelmiş muazzam uygulama. uygulamayı kurup kulaklığınıza göre ayarladıkdan sonra —ulan ben daha önce ne dinliyormuşum aq diyeceğiniz bi nevi ekolayzır.
  google play linki
 • ses kalitesini ve netliği sesleri birbirine katıp traşlamadan yükseltmeyi başarabilen uygulama.

  örneğin benzeri uygulamalarda basları açarsınız tizler arada kaynar veya tam tersi tizleri açarsınız baslar arada kaynar. ancak bunda her ikisini de net duyabiliyorsunuz. özellikle kulak içi kulaklıklarla genel ses kalitesini bozmadan bassları açabilmeniz çok iyi bir özellik. basslar çok derinden hiç rahatsız etmeden geliyor.

  dikkat edilmesi gerek husus ise telefonun rootlu olup kendi eq'sunun değil kapatılması tamamen telefondan silinmesi. bunun için system app remover kullanabilirsiniz.

  bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise cynogenmod yüklü cihazlarda (hepsinde böyle mi oluyor bilmiyorum ama benim başıma geldi. cm 13 kullanıyorum.) se linux mod charger yüklenip "permissive" seçeneğinin seçilmesi.

  v4a'yı kurduktan sonra seçenekler menüsünü açıp sürücü durumuna bakın. eğer durum anormal diyorsa çalışmıyor demektir. normal ve herşeye evet/desteklenmiş diyorsa sevdiğiniz ses için ayarları yapmaya başlayabilirsiniz.

  not: telefonunuz daha fazla şarj tüketebilir.
 • alıştıktan sonra bir daha yokluğuna dayanamayacağınız uygulama.
  windows versiyonu da var hatta viperwindows şekilli.
  8 ve 10 için uyumluluk modu vista seçilerek kurulursa canavar gibi çalışıyor.