şükela:  tümü | bugün
  • ilginc lan. kimse bisey yazmamis hakkinda.

tanim: off-white'in yaraticisi.
  • vay arkadaş 'bu da mı sanat' dedirten' işler yapan sanatçı. lv ile el sıkıştığı ve suprem için tasarım üreteceği duyuruldu
  • 20 gun once hakkinda yazdik adam lv'nin tasarimcisi oldu.
    bana respekt atin.

tanim: lv'nin tasarimcisali olan tasarimcisal.
  • kanye west'in yancılığından louis vuitton'un erkek bölümünün başına geçmiş stilist ve tasarımcı. böyle bir kariyer yükselişi görülmedi.
  • ikea ile iş birliği yapmış kanye'nin eski yancısı.
  • louis vuitton’daki ilk koleksiyonu epey iyi olmuş tasarımcı. büyük olay yarattı.

https://www.vogue.com/…ear/louis-vuitton#collection
  • sözde tasarimci. bundan 20 yil sonra , moda dünyasina yaptiklarina herkes küfürler edecek muhtemelen. nasil kardashian’lar show dünyasinin icine ettiler ise , bu yanci dj arkadasimiz da moda dünyasi ile dalga geciyor .
    bu kadar giydirmemi söyle aciklayiyim; kendisi genc tasarimcilar ile yardim/ workshop adi altinda bulusup , tasarimlarini calmaktadir. ındie markalarin bir önceki sezon parcalari, offwhite yeni sezon parcalari oluyor. desing falan degistirmiyor kendisi ve ekibi. oldugu gibi caliyorlar . diet_prada bu konuya dikkat cekmeye calisiyor , ama moda dünyasinin suanki hedef kitlesi 15-25 hypecilar oldugu icin, kimsenin umrunda degil.
    tekrar ediyim , moda dünyasinda esinlenmek cok normaldir , ve sinirlari vardir . bu adam oldugu gibi parcalari calmaktadir . gercek erkek modasini takip etmek istiyorsaniz, kim jones suan da bu modaya zaten yön vermektedir.
  • louis vuitton için büyük bir hata olduğunu düşündüğüm tasarımcı-ish.

büyük bir moda evi tasarımcısını değiştirdiğinde, ortaya çıkan ürün tasarımcıya göre değişse de markanın ruhu hep orada olmalı. bu adamın louis vuitton için hazırladığı hiç bir şey louis vuitton değil, virgil abloh. git bu karakterini off white'ında göster kardeşim, en fazla blogger modacılığı yaptığın için satın almayız. ama lv'de ortaya koydukların sadece senin sorumluluğunda değil. şu kampanyanın neresi lv? vicdanlara sesleniyorum!

gerçi ne yapsan da bana yaranamayacaksın gibime de geliyor ama bu, söylediklerimin doğruluğunu değiştirmeyecektir.
  • son zamanlarda beni en çok gıdıklayan tasarımcı. çakma demişler, o biraz üzdü; çok bilgim yok. ama lüksün kodlarıyla oyun oynuyor adam. "bold" işler yapıyor. off-white'ın saçma sapanlığının, kör göze parmak "humor" anlayışının hastasıyım.

çizmelerin üstüne iğrenç beyaz "for walking" yazıyor ve ben bu fikrin çekici iticiliğini seviyorum arkadaş.

bi orta parmak, efenime söyliyiö bi nanik var orda. these boots are made for walking var, yersen var, bildiğin çizme la çok da şeyapmamak lazım var, ama paranı da alırım var. çünkü na bu kadar markanın ya da marka çağrıştırıcısının orda yazması aslında senin o parayı vermenin yegane sebebi. işte bu adam senin o motivasyonunla, estetik ve zeki bi şekilde oynuyor. seni küçük düşürmeden senle taşak geçiyor ve bunu sahiplenmeni istiyor. taşak geçiliyorum, farkındayım ve bunu seviyorum.

"dis iz e buk" sadeliği, adamın parmakla gösterdiği şeyi "dis iz feşın" olarak tanımlama sebebimiz oluyor.

fiyat etiketli ayakkabılar, dandik montların dana kadar ceplerini kopyalayan son derece şık montlar, yanar döner plastik luvi valiz... bu çiğzi/varoş yaklaşımda bi seksapel ve cazibe buluyorum.

kanye west yancısıymışmış, bilmiyodum ama (günahım kadar sevmesem bile) kanımca kanye bebe de birçok modacıdan daha modacıdır.