şükela:  tümü | bugün
 • eminönün'de hizmet veren, nusret ya da günaydın steakhouselardan daha aşağı olmayan lezzetinin yanına makul fiyatlarıyla takdir edilesi restoran. zaten bilinen steakhouseların tümüne burdan gidiyormuş etler anlatılana göre. tek dezavantajı içki olmaması.

  http://www.virginiaangus.com.tr/
 • küçük bir dükkan, kaşarlı köfteleri 10 numara, sadece köfte yemek için bile gidilebilir.
 • ´tlerının lezzetı fena degıl. lakın şefe teslim diye bir max. menüsü var... 450 gr diyorlar ama bence o kadar yok kesınlıkle. o etlerle şef anca kedi falan teslim alır. başka bişey deneyın
 • fiyatlari zamlamis mekan. o eski fiyatlari umup gitmeyin derim. ayrica ek malzemeler peydah olmus burgerlere. ama burgerler hala lezzetli. damakta iz birakiyor.
 • poğaça hamuru ile yapılmış tatlı ekmekleri malesef ete iyi gitmeyen hamburgerci. bu ara mekanist.net ile reklam anlaşması yapmış olacak ki, dün 1 bugün 2 anında istanbul'un en iyisi ilan ediliverdi.

  (bkz: ağır ol molla desinler)
 • bugün itibariyle şefe teslim olmanın bedeli içecek hariç 38,75 tl olan işletme.sitlerindeki fiyat doğru değil.ünlendikçe fiyatı katmerliyorlar sanki.
 • füme eti mükemmel yapıyorlar.
 • tahtakale esnafının arasına konumlanmış bölge için sıra dışı bir mekân. burgerci. kullanılan malzeme: angus eti. hani şu bir dönem bizim türk kasaplarının protestosuna uğrayan ithal danalar. iddialarına göre dünyanın en yumuşak sığır eti ve mermerleşmeye en yatkın olanıymış angus. mermerleşme?

  yolumun üzerinde olduğu ve dikkatimi çektiği için denedim ve burgerini gayet lezzetli buldum. az pişmiş etle sıkıntısı olanlar köftenin iyice pişirilmesini söylemeliler. hafta sonları yer bulmak güç olabiliyor. maalesef nişantaşı camiası burayı keşfetmiş. kendinize yer bulabilirseniz afiyet olsun. bulamazsanız da canınız sağ olsun, çünkü istanbul'un en güzel esnaf lokantaları yine bu bölgede.
 • bugün sapık gibi 1 saat sıra bekledik kapının önünde, hem de ankara soğuğu varken istanbul'da. daha önce bir kez gitmiş olduğum için lezzete aşinaydım fakat aylar olmuştu o şekilde canavar gibi et yemeyeli. nihayet bize sıra gelince "ooh rahat rahat" yeriz derken dışarıya oturttular bizi, ısıtıcı da olmadığı için her yerimiz buz keserken bir yarım saat da yemeği bekledik. sabır taşı çatlamaya ramak kalmışken geldi kaşarlı köfte, antrikot ve hamburger. gayet güzel. hayvanın eti özellikle, çok yenilesi, yumuşak. güzel de pişiriyorlar.
  fakat soğuğun altında 1buçuk saat beklemek nedir sözlük? gerzeklik resmen, inat ettik yaptık. siz siz olun, önümüzdeki cumartesi falan gidecekseniz bir daha düşünün. zaten mekana ulaşması bile dert, pişman olmayın sonra.
 • etleri, hamburgerleri güzeldir ama 3-4 ay önce dışarda bardaktan boşanırcasına yağmur yağarken bile hafiften su geçiren bi tentenin altında zar zor yer bulabilmiştim ben geldikten sonra yağmur biraz dinince millet sıra beklemeye başladı hatta o yeri bulduğum için bile kendimi şanslı hissettim.. birde google maps ile bile mekanın yerini zar zor buldum 2-3 defa yanından geçmişim farkında değilim ne bekliyordum bilmiyorum.. hülasa oldukça küçük, yer bulmanın zor buna karşın lezzetli etlerin makul fiyata yendiği yerdir iyice meşhur olmaya başladılar biraz büyümeleri lazım..