şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eminönün'de hizmet veren, nusret ya da günaydın steakhouselardan daha aşağı olmayan lezzetinin yanına makul fiyatlarıyla takdir edilesi restoran. zaten bilinen steakhouseların tümüne burdan gidiyormuş etler anlatılana göre. tek dezavantajı içki olmaması.

  http://www.virginiaangus.com.tr/
 • küçük bir dükkan, kaşarlı köfteleri 10 numara, sadece köfte yemek için bile gidilebilir.
 • ´tlerının lezzetı fena degıl. lakın şefe teslim diye bir max. menüsü var... 450 gr diyorlar ama bence o kadar yok kesınlıkle. o etlerle şef anca kedi falan teslim alır. başka bişey deneyın
 • fiyatlari zamlamis mekan. o eski fiyatlari umup gitmeyin derim. ayrica ek malzemeler peydah olmus burgerlere. ama burgerler hala lezzetli. damakta iz birakiyor.
 • ilk gittiğim vakit hoşuma gitmişti (hamburger yememiştim). ancak sormak isterim, o hamburger ekmeği nedir yahu?? o kadar kallavi bir ekmek ki 240 gramlık köftenin bile tadı doğru dürüst gelmiyor üstelik dışı yumuşak olmadığı için içindekileri de kavrayamıyor ve kolayca dağılıyor.

  etleri, köfteleri gayet lezzetli ama ekmeğinden dolayı hamburgeri tırt.

  değiştirin o ekmeği gözünüzü seveyim.
 • poğaça hamuru ile yapılmış tatlı ekmekleri malesef ete iyi gitmeyen hamburgerci. bu ara mekanist.net ile reklam anlaşması yapmış olacak ki, dün 1 bugün 2 anında istanbul'un en iyisi ilan ediliverdi.

  (bkz: ağır ol molla desinler)
 • bugün itibariyle şefe teslim olmanın bedeli içecek hariç 38,75 tl olan işletme.sitlerindeki fiyat doğru değil.ünlendikçe fiyatı katmerliyorlar sanki.
 • füme eti mükemmel yapıyorlar.
 • tahtakale esnafının arasına konumlanmış bölge için sıra dışı bir mekân. burgerci. kullanılan malzeme: angus eti. hani şu bir dönem bizim türk kasaplarının protestosuna uğrayan ithal danalar. iddialarına göre dünyanın en yumuşak sığır eti ve mermerleşmeye en yatkın olanıymış angus. mermerleşme?

  yolumun üzerinde olduğu ve dikkatimi çektiği için denedim ve burgerini gayet lezzetli buldum. az pişmiş etle sıkıntısı olanlar köftenin iyice pişirilmesini söylemeliler. hafta sonları yer bulmak güç olabiliyor. maalesef nişantaşı camiası burayı keşfetmiş. kendinize yer bulabilirseniz afiyet olsun. bulamazsanız da canınız sağ olsun, çünkü istanbul'un en güzel esnaf lokantaları yine bu bölgede.
 • bugün sapık gibi 1 saat sıra bekledik kapının önünde, hem de ankara soğuğu varken istanbul'da. daha önce bir kez gitmiş olduğum için lezzete aşinaydım fakat aylar olmuştu o şekilde canavar gibi et yemeyeli. nihayet bize sıra gelince "ooh rahat rahat" yeriz derken dışarıya oturttular bizi, ısıtıcı da olmadığı için her yerimiz buz keserken bir yarım saat da yemeği bekledik. sabır taşı çatlamaya ramak kalmışken geldi kaşarlı köfte, antrikot ve hamburger. gayet güzel. hayvanın eti özellikle, çok yenilesi, yumuşak. güzel de pişiriyorlar.
  fakat soğuğun altında 1buçuk saat beklemek nedir sözlük? gerzeklik resmen, inat ettik yaptık. siz siz olun, önümüzdeki cumartesi falan gidecekseniz bir daha düşünün. zaten mekana ulaşması bile dert, pişman olmayın sonra.