• pencereyi kapat ceryan yapıyor..
  • vergileri bok yemeğe mi ödüyoruz diye sordurtan kampanyadır.
  • niye ki? birisi külliyesini bağışlasa yeter. maaşınla zorun mu var?
  • vereni siksinler! bu sıkıntıda işe gideceğim her an hasta olmayı göze alacağım maaşımı bağışlayacağım. sence olur mu bu iş?
  • kriz anlarinda vatandasin devlete degil devletin vatandasa bakmasi gerekir. tam tersi olmali yani, isyerlerimiz kapandiginda isletmecinin de iscinin de temel ihtiyaclarini devlet karsilamali.
  • (bkz: bak şurdan siktir git)

ulan petrolün varili fiyatı %50 düştü, yaptıkları indirim %10 oldu. geçen gün varil fiyatı yukarı yönlü hafif kımıldadı, anında 7 kuruş zam yaptılar. sen merak etme rızan olmadan maaşını bağışlıyorsun zaten.

koskoca devletsin, zaten indirimi tam yapmamışsın, 7 kuruşluk zam nedir? zam haberini alınca muhalif olarak bu zamda emeği geçenlerin yerine ben utandım. kıpkırmızı oldu yüzüm yemin ediyorum. bunlar nasıl halkın karşısına çıkabiliyor diye düşünürken böyle bir başlığa denk geliyorum.

milyarlaaaarca yıllık evrende denk geldiğiniz 20 yıllık döneme bak amk. cahiliye dönemi.
  • iban atarmısın
  • virüs yerine acliktan ölmek daha anlamlı olur tabi.
  • dünyada ekonomik kriz var, bizdeki kriz daha da büyük. yarın işsiz mi kalacağız belli değil. her gecen gün daha da fakirlesiyoruz. verdiğin deprem vergileri nereye gidiyor bilmiyorsun, verdiğin kan nereye gidiyor bilmiyorsun.
    sen ver arkadaşım, benden yeteri kadar aldılar...
  • fransa halki magdur olmasin diye bilmem kac milyar euro ayirirken bizim devlete bakmamizin gerektigini dusunen cahil entrysi... devlet bize bakmak icin var ama yine de sen bilirsin
hesabın var mı? giriş yap