şükela:  tümü | bugün
 • içinden midge ure, steve strange ve barry adamson gibi şöhretlerin geçtiği dip köşe 'synth pop' grubu.. seksenlerin başlarından.. 'fade to grey' unutulmaz..
 • fransizca, yuz** anlamina gelmektedir.
 • şahsi kanaatime göre dotadaki en sikici intelligence herolarından biri. kahveden topladığı revenantlarıyla adam dövmeye gider, tek başına gank yapar, o derece atarlı bir herodur bu. eğer ki oyun başı lvl 8-9 a kadar ölmeden kasıp da radiance parçası olan sacred relic i alabilirse harbiden haritanın tozunu attırır.

  sıkıcı yanı ise intelligence hero olmasına rağmen kastıktan sonra sağ click herosu haline gelmesidir. 5v5 oyunlarda kesinlikle beceremeyen birinin eline geçmemelidir, aksi takdirde feed olup oyunun amına koyar büyük ihtimalle. fakat usta ellerde de en iyi kill herolarından biri olur. kalabalık combatlara yandan yanaşıp herhangi birine grave chill atıldıktan sonra hedefe sağ tıklayıp ölmesini beklemek paha biçilemez.

  tabi yok mudur eksileri, vardır tabi ki de. early game de tam bir ameledir. 280 base movement speedi ve son derece düşük base strsi ile adamı kanser eder. ezilmemesi için koridorlda melee herolara karşı kasması daha caziptir genellikle bu yüzden.
 • yönetmenin adına aldanılıp gidilen ve hayal kırıklığına uğranılan, tek teselli olarak da görsel olarak güzeldi denilen tsai ming liang in son filmi.
 • vallahi ben filmden çıkanları saymaya başladım bir noktadan sonra. aşağı yukarı iki yüz elli kişilik salonundan sinepop'un yüze yakın kişi çıktı. gerçi liang'in filmlerinden çıkma ortalaması yüksektir ama bu film ortalamanın kat be kat üstüne çıktı. olammış diyor sonraki filminde bu filmi unutturacağını düşünüyoruz.
 • az önce yarıda çıktığımız, yönetmenin seyirciyi
  --- spoiler ---
  geyik
  --- spoiler ---
  yerine koyduğu film.
 • tam da kendimi "ulan hiçbişey anlamadım ben bu filmden" diyerek gerizekalı gibi hissetmeye başlamışken, hakkındaki yorumları okuyunca içime serin sular serpen film olmuştur.
 • liang filmi izlememeye yemin etmiş bir bünyenin kadroda latetia casta'yı görünce şaşırdığı anın momentumundan çıkan sonucu 100 ile çarpıp katsayı değerini akaike bilgi değerlerini yok farz ederek yaptığı breusch – godfrey testinde çıkan sonuç ile şaşırmasıdır.

  yani bir şey anlamak mümkün değil ama ilk bakışta hem isimi hem yüz çekici. filmin ne vaat ettiğini ise daha önceki bunalım ritüellerinden az çok tahmin edebiliyorum.
 • jeanne moreau ve fanny ardant soslu- louvre müzesinin ısmarladığı bu şaheserde işlenen budist konular şöyledir

  devamsızlık-tatminsizlik-kendi/sizlik
 • dota 2'de bir hero. birincil özelliği zeka* olup disabler ve nuker olarak kullanılabilir.

  kısa künyesi: ranged, nuker, durable, disabler.

  başlangıç statsları: 22 str, 11 agi, 24 int.