şükela:  tümü | bugün soru sor
  • abd vizesi için seve seve yerinizden kalkmanızı engelleyemez malesef.
  • nasıl bir şirkettir bilmediğim. deneyimleri olanlar varsa deneyimlerini merak ettiğimdir.
  • vakti zamanında ingiltere başvurusu yapıp ret almıştım. yeniden başvuru yapabilirmiyim acaba derken bu arkadaşlara rastladım internette ve beni öylesine sarıp sarmaladılar ki, ingilizce dilekçeler, evrak çevirileri falan, yepisyeni bir başvuru ile hem aldığım reddi düzelttiler, hem 6 aylık vize aldım. allah razı olsun kendilerinden.
  • çocukluk uktemi yerine getirmemi sağlayan kuruluş. kendilerinin danışmanlığı olmasaydı belki de hiç avrupa'yı göremeyecektim. bir haftalık vize başvurusuna benim gibi bir garibana bile 20 günlük vize çıkartmış olmalarını üzerinden iki yıl geçmiş olmasına rağmen unutmadım, unutmam da. sayelerinde bir haftalık planı 23 güne* çıkarıp birçok başkent görerek dönme şansım olmuştu. hakları ödenmez.
  • hanım ve çocuklarla yeni yıla roma'da girme planımızın en önemli aşamasını halleden kuruluş. daha önce de ingiltere vizemi almışlardı. şimdi de birer yıllık schengen'imizi aldık. sağolsunlar varolsunlar.