şükela:  tümü | bugün
  • sabahları uyanamama problemi yaşıyorsanız uzak durmanız gereken yastık türüdür. sünger olduğu ve kafanın şeklini aldığı için yastığı ikide bir düzeltme gereğini de ortadan kaldırır. bir süre sonra o kadar bağımlısı olursunuz ki bir yere gittiğinizde yanınızda götürmeye başlarsınız, abinizle kendisi için kavga edersiniz ve nihayetinde de ona isim verirsiniz. yani bir anlamda tehlikelidir.
  • astronot malzemesi, kozmonot malzemesi bilmem ama yastığın dolgununu seven ve uyurken onunla bütünleşen birisi olarak kendisine 5 yıldız veriyorum.
    sözkonusu değerlendirme visko love üzerinde gerçekleşmiştir.
  • boyun ağrımı %80 oranında geçirmiş yastık. (buradan "sağlıklı" yün yastıkların aslında çok da sağlıklı olmadıkları sonucunu çıkartabiliriz.) bir kaç çeşidi var. benim kullandığım bildiğimiz uçları hafif yuvarlak dikdörtgenler prizması şeklinde olan. bir de üzerinde kavisleri olan çeşidi var ama uzaktan pek rahat görünmüyor. tek eksisi, uyurken elimi yastığın altına sokamıyorum çünkü çok yüksek oluyor. şiddetle tavsiye ederim.
  • boyun ve sırt probleminiz varsa kullanmanız gereken yastıktır. yaklaşık 2 yıldır kullanan biri olarak, daha önce boyun kireçlenmesi yüzünden çektiğim ağrılar artık yok. yastığınızı alırken dikkat etmeniz gereken husus ise alacağınız yastığın dansite yoğunluğunun size uygun olup olmadığıdır. hammaddesi vücut ısısına tepki verip yumuşadığı için, yumuşak ve ya alçak yastık sevmiyorsanız. sert yani dansitesi yüksek bir ürün tercih etmelisiniz.

en önemlisi çok terleyen biriyseniz. bir müddet (1-2 yıl) sonra teriniz yüzünden üründen rahatsız edici kokular çıkmaya başlayacaktır. işte o zaman ya yenisini alın, ya da maket bıçağı ile 1 cm kadar traşlama yapın.
  • eğer gece yan yerine sırt üstü yatarsanız boynu çok fena agrıtan yastık.
  • zibilyon adet boyun çeşitine ve alışkanlıklara dayanarak zibirlyon tane çeşiti bulunan fakat sadece 1-2 şekli bilinen yastık türü.

http://www.viscoyatakmerkezi.com/…tiklar-visko-love
  • yeni tasındıgım evime eski evimden kullanılmayan kus tuyu yastıkları goturmustum.buyuk hata etmişim direk yatasa gidip bu yastıktan aldım ve derin bir ohh cektim.hayat standardımı yukselten yastık diyebilirim kendisi için.
  • markalar arasında fark olup olmadığını merak ettiğim yastık çeşididir. 20 liraya da var, 190 liraya da var. farkı nedir, yoksa fark yok da marka mı sattırıyor? (mümkündür, 10 liraya ve 500 liraya tişörtler de var piyasada.)
  • tempur ve diğerleri olarak ikiye ayrılan yastık çeşididir.ha ben bir yastığa o parayı vermem dersin anlarım ama bu yastık bir harika dostum.
  • pamuk yastıktan yıllardır vazgeçemeyen klasik bir tip olduğum halde, 3 günlük deneyim sonunda gayet memnun kaldığım yastık çeşididir. pamuk yastık gibi belli bir süreden sonra suratta bi uyuşukluk ya da "taşta mı yatıyorum" hissi yaşatmıyor. gece boyu çoğunlukla yan ya da yüzüstü yatar vaziyette bulunduğum için "allaam yüzüm sarkacak!" paniğimi de ortadan kaldırmıştır. pamuk yastıkta olduğu gibi kulağım ağrıyarak, yüzümde kocaman bir yastık iziyle kalkmıyorum 3 gündür en azından.

bizimlasın visco yastık!