• sabahları uyanamama problemi yaşıyorsanız uzak durmanız gereken yastık türüdür. sünger olduğu ve kafanın şeklini aldığı için yastığı ikide bir düzeltme gereğini de ortadan kaldırır. bir süre sonra o kadar bağımlısı olursunuz ki bir yere gittiğinizde yanınızda götürmeye başlarsınız, abinizle kendisi için kavga edersiniz ve nihayetinde de ona isim verirsiniz. yani bir anlamda tehlikelidir.
  • an itibariyle fiyatı 110 lira olan yastık.
  • boyun ve sırt probleminiz varsa kullanmanız gereken yastıktır. yaklaşık 2 yıldır kullanan biri olarak, daha önce boyun kireçlenmesi yüzünden çektiğim ağrılar artık yok. yastığınızı alırken dikkat etmeniz gereken husus ise alacağınız yastığın dansite yoğunluğunun size uygun olup olmadığıdır. hammaddesi vücut ısısına tepki verip yumuşadığı için, yumuşak ve ya alçak yastık sevmiyorsanız. sert yani dansitesi yüksek bir ürün tercih etmelisiniz.

en önemlisi çok terleyen biriyseniz. bir müddet (1-2 yıl) sonra teriniz yüzünden üründen rahatsız edici kokular çıkmaya başlayacaktır. işte o zaman ya yenisini alın, ya da maket bıçağı ile 1 cm kadar traşlama yapın.
  • eğer gece yan yerine sırt üstü yatarsanız boynu çok fena agrıtan yastık.
  • zibilyon adet boyun çeşitine ve alışkanlıklara dayanarak zibirlyon tane çeşiti bulunan fakat sadece 1-2 şekli bilinen yastık türü.

http://www.viscoyatakmerkezi.com/…tiklar-visko-love
  • yeni tasındıgım evime eski evimden kullanılmayan kus tuyu yastıkları goturmustum.buyuk hata etmişim direk yatasa gidip bu yastıktan aldım ve derin bir ohh cektim.hayat standardımı yukselten yastık diyebilirim kendisi için.
  • her guzel olan şey gibi pahali olan yastıktır..
  • markalar arasında fark olup olmadığını merak ettiğim yastık çeşididir. 20 liraya da var, 190 liraya da var. farkı nedir, yoksa fark yok da marka mı sattırıyor? (mümkündür, 10 liraya ve 500 liraya tişörtler de var piyasada.)
  • tempur ve diğerleri olarak ikiye ayrılan yastık çeşididir.ha ben bir yastığa o parayı vermem dersin anlarım ama bu yastık bir harika dostum.
  • alışma evresinde, hala pamuk yastıkta yatıyor sanıp özellikle ilk yatış anında kafanızı küt diye, hızlıca bırakmamanız gereken yastık. hele bazen yorgunluk fazla olunca hemen yatayım diye uzatıyorsun yatağa, kafayı hızlı hareket ettirirsen vay haline. ama çok rahat, boyun ağrısı olanlara birebir, hatta bence beli bile düzgün tutuyor yatış şeklinden dolayı.
hesabın var mı? giriş yap