• dun geceyarisi eve gittigimde banyomda kiz arkadasi tarafindan tras edilirken gordugum insan..sirma saclarini tamamen kestirmekle yetinmeyip kafasini kazitmis ;kicindan dusen kot ve kirmizi tshirtle pek bi uyum saglamis ..pek bi guzel olmus..hem trendy hem cluby;)hey gidi gunleerr heyy..
  • leman dergisi webmasterı.
  • bazen anlamakta gucluk ceksem de genelde iyi anlasabildigim bi insan. bi ara pek sik gorusurduk kendileriyle. uzun zamandir yoklar piyasada. bi ara diyorum bi yildiz parki yapsak da ben doganin en ince ayrintilarini gozden gecirirken kendisine de eglence ciksa.

-sorc: aaaaaa anaaa bakin kocaman mor bi cicek!
    - visi: o pet sise kapagi
    - sorc: ohaa biz dogaya naaptik!?
  • zotti botti torinoo şarkısının bestecisi
  • bu insani seviyor ariyorum, ama sozlukte soyle bir 99 senesinden itibaren arayinca, aratinca bambaska alemlere kapilar aciyor, ters kopruler kuruyorum. sozluk muzesinin en buyuk donoru olmasi gerektigine inaniyor, haiku formundaki entryleriyle sozlukte bir donum noktasi olduguna inaniyorum.

(bkz: gencim guzelim)
    (bkz: 10)
    (bkz: ufo)
  • ebedi mal $ahsiyet
  • 5 senedir tanıyıp da, hepsini toplasanız 5 saat muhabbet edemediğim adam.. hemi de aynı binanın içinde..
    ayrıca başkaca sanal mecralar üzerinden, gıyabımda beni soran arkadaşlarına da selam ediyorum.. fotoşop onlar hep.. ve dahi bu vizyoner kardeşim elleriyle yaptı...

olay anına dönecek olursak;

- vizyonerciim, şöle bi fotoğrafım çekildi, biraz parlatsan, nadide bir tenim olsa, akabinde "save for web" desek? bu arada çay içer misin?
    - pek tabi, aliim..
    - çay?
    - ......
    - ha tabi server'da, benim klasörün içinde..
    - çay mı?
    - yok abi fotoğraf..
    - hmmm...
  • yalnızca ebedi mal değil edebiyle mal bir kişidir kendisi..doom günü çocukluğu akşamındadır..
  • çok güzel sözler barındıran, güzel bir tiamat parçası. wildhoney'den.
  • bir dediğimi iki etmeyen güzel insan.. prezantabl kişi.. (böyle kulak memesi kıvamında diycem ama yanlış anlaşılacak diye diyemiyom)
hesabın var mı? giriş yap