şükela:  tümü | bugün
  • ergenliğinde anasının babasının "içki bütün kötülüklerin anneannesidir, teyzesi de olabilir." sözlerinden çıkamamış, buram buram cringeworthy bireylerin (!), alkol kullanıyor veyahut kullanmıyor olmanın "farklı" bir bok olmadığı gerçeğinde habersizce, ne zaman alkol ile bir konu açılsa zıplamalarının alt-metnidir. kendini kanıtlama çabasıdır, da neye ulan? kime ve niye kendini kanıtlamaya çalışıyorsun sığır? herhangi bir konuda olursa olsun, bizim millet aşağılık kompleksinde zirve amına koyayım.

sözlükte de başlık açıyorlar ya bu tipler, bunlar adına utanmaktan kendimi kesesim geliyor. "...'nın en güzel içki olması", "sabahları bir yudum ...'sız yaşayamamam" gibi siktiriboktan ifrazatlarla sözlüğü kirletiyorlar. ha ben ve benim gibi insanların gözünde "ben 18 yaşındayım tıski içiyom ehe ehe" den öteye geçemiyorlar, onu da bilsinler.

ulan siz bir kere dünyanın cehennemi türkiye cumhuriyeti'nde yaşayan bir türksünüz lan, sizin sözde milli içkiniz avrupa'da sizin ülkenden ucuza satılıyor. götünüze don alacak paranız yok gelmiş viskiden bahsediyorsunuz. bu desteksiz ahkamlarınız gerçekten hiçbir boka yaramıyor yani.