şükela:  tümü | bugün
 • diğer sirkeler gibi her türlü yemek ve tatlarda belli miktarlarda kullanılarak tüketilebilmektedir. vişne sirkesinin keskin bir tadı ve kokusu bulunmamaktadır.

  vişne sirkesinin faydaları şu şekilde sıralanıyor:

  vişne meyvesi güçlü antioksidan. böbreklerin ve idrar yollarının temizliğine, içinde barındırdığı bazı mineraller sayesinde vücut suyu dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. ayrıca vişne sirkesi düzenli olarak kullanıldığında kabızlık sorunu çeken kişilerin hastalığının iyileşmesinde de etkili.

  içinde bulunan a,c,b1 vitaminleri sayesinde cilt güzelliği ve saç bakımı için ideal bir üründür. ölü saçlarda canlanma sağlamaktadır. vişne sirkesi ekstra olarak selülit problemi yaşayan kadınlar için birebir tedavi edici özelliktedir. düzenli olarak bacaklara vişne sirkeli su ile masaj yaparak uygulandığınızda romatizmal hastalıklarda ve selülit problemlerinde büyük oranda azalma göreceksiniz.
  sürekli kullanımlarda etki eden bir diğer şey ise göz sağlığıdır. içerisinde bulunan a vitamini sayesinde gözlerde oluşan sorunlarda son derece olumlu etkiler sağlamaktadır.
  son olarak iştahsız çocukların düzenli olarak kullanımında iştah açıcı özelliği ile belirgindir.

  evde kolaylıkla yapabileceğiniz gibi katkı maddesi olmadan piyasa sürülen markaları da tercih edebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap