şükela:  tümü | bugün
 • sap portal üzerinde uygulama geliştirmeye yarayan flash tabanlı uygulama. düzgün çalışması için, istemci tarafında flash player, adobe svg viewer ve microsoft xml parser kurulu olmalıdır.
 • bu uygulama sayesinde; kaynağı belli bir veriyi, hiç kod yazmadan, animasyonlu bir grafiğe veya süslü bir tabloya çevirebilirsiniz. örneğin; sap üzerinde barınan bir bapi veya rfc fonksiyonunu çağırdığımızda; import parametreleri otomatik olarak seçim ekranına dönüştürülecek ve fonksiyonun döndürdüğü tablo(lar) grafik veya tablo formatında kullanıcıya gösterilecektir.

  bw sistemlerinden de veri çekebileceği gibi, web service desteği de vardır. aynen rfc'lerde yaptığı gibi; web service'in aldığı parametrelerden seçim ekranı oluşturacak ve döndürdüğü değerleri tablo / grafik formatında görüntüleyecektir.

  programın oluşturduğu çıktılar adobe flash formatında olduğu için, göze hitap eder.
 • son gelen 4.4.2 güncellemesiyle, grid elementleri de kişiselleştirebilmemize olanak veren güzide wordpress eklentisi.
 • sen allahın bir lütfusun denilen wordpress eklentisi. hiçbir satır kod bilmeden bile aynı adobe muse (hakkında bilgim yok ama sanırım işlem bu şekilde oluyor) gibi site yapabileceğiniz çok sağlam eklenti. 59 dolar gibi bir fiyatı var fakat piyasanız iyiyse yani bir siteyi ölücüler gibi 400-500 liraya değil de 2-3 bin liraya yapıyorsanız bu eklenti sizin piyasanızı öteye taşır.

  ha ekleme de yapalım, bir wordpress siteye 2-3 bin verilir mi diyecek olursanız, o da marka değerine göre değişir.
 • aşığım kendisine bebeğim benim diye sarıldığım eklenti. alıyorsun vc'yi giriyorsun siteye bir satır kod yazmadan kurtulup gidiyorsun. aşk bu aşk.
 • clipboard'unu ayrı, undo/redo fonksiyonunu ayrı pluginler halinde satan plugin.