• 1991 doğumlu brezilyalı stoper. hürriyet ve bipspor'un haberlerine göre galatasaray ciddi bir teklif yapmış.
  • galatasaray ile anlaşmak üzere olduğu söylenen stoper.

kaynak : ibo (bkz: ibrahim seten)

brezilyalı bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre hava toplarında üstün ve hızlı bir oyuncu. ayrıca 1,87m boyunda. bence stoper için yeterli bir boy. şuan takımdaki stoperlerin 183-184 olduğunu düşünürsek boy ortalamasını bile uzatır.

ve akıllara tabi malum kişiyi getiren topçu. (bkz: victor hugo)
    gelirse eğer; yaptığı ilk hatada gazeteler ''sefiller'' başlığını atacaktır.
  • yaşadığımız sefaleti köküne kadar hissettirendir.

aldığınız stoperin adı bile victor hugo aq
  • bildiğin canavar gibi oynuyor:

https://www.youtube.com/watch?v=xjo499shsqm

gerçi videoya bakarak karar vermek doğru olmaz, ama aklını kullandığı da ortada. rakiplerine kayıp duruyor (aklınıza kötü şeyler gelmesin) ve tertemiz, faulsüz engelliyor topu. ileri çıkarken deli uzun paslar atıyor. chedjou gibi hafif golcü yanı da var, videoda bir adet sowaşata mevcut.

kısacası kabul ediyorum, alabiliriz. (ben kabul etmeden alınmıyor arkadaşlar kusura bakmayın.)

not: yalnız şu da var, ceza sahası içinde aldığı temiz topları bizim beceriksiz hakemler penaltıya çevirip durur, bol bol da sarı kart yer gibi.
  • gelirse başarılı olacağını düşündüğüm stoper. bu adamın önünde melo gibi biri olsaydı muslera-hugo-melo-sneijder gibi çok sağlam bir omurgamız olacaktı. haliyle o bölgeye de bir takviye bekliyoruz, bakalım. de jong'un performansı artacaksa o da olur tabii.
  • (bkz: victor hugo) *
  • gelirse çok penaltı yaptıracağını düşünüyorum , biraz dengesiz bir oyun profili var gibi , umarım ki başarılı olur . :)
  • nasıl oynadığını bilmiyorum ama boy olarak özlediğimiz rakamlarda bir stoper hiç olmazsa. yediği gollerin yarısından fazlası kafayla olan bir takım için geri dörtlünün boy ortalaması çok önemli.

carole 182
    hakan 184
    vitor 187
    sabri 170

sabrinin yerine de şöyle 175 üzeri düzgün bir sağ bek bulsak güzel gelişme olur.
  • videolardan izlediğim kadarıyla türkiyeye gelirse bolca sarı ve kırmızı görecek futbolcu. bi dakka lan, sarı ve kırmızı? yoksa?
  • servet çetin'in sambacı versiyonu gibi geliyor bana.
hesabın var mı? giriş yap