şükela:  tümü | bugün soru sor
4138 entry daha
 • adam meğerse sapına kadar haklıymış amk.

  yönetim teknik adama sormadan abuk subuk transferler yapmış sonra da istifa için baya bir uğraşmış.

  tamam çok kaliteli futbol oynatmıyordu ama ne advocaat'ın ne de pereira'nın istediği transferler yapıldı, velhasıl kelam kabak aykut kocaman'a patladı.
 • sen yoksun ya fenerbahçe’nin psikolojik üstünlüğü de tat vermiyor reis
 • rvp konusunda haklı çıkmış teknik direktör. peki bu, kendisine her konuda haksızlık yapıldığı anlamına mı gelir? hayır.

  savunmayı o kadar geride kuran bir takımın şampiyon olması çok zordu, olamadık da zaten. bu taktiğiyle, nani gibi çok önemli bir silahın, 60-70 metre rakip bek kovalayarak oyundan düşmesine sebep oldu. kendisinin kurdurduğu tekniği zayıf orta saha, geride kurulan savunmayla da birleşince top tutamadı ve rvp gibi, kariyerinin hiçbir döneminde topu sırtı dönük alıp saklama becerisini göstermemiş bir santrfora uzun toplar atıldı. etrafındaki, savunmanın arkasına saklanmış 3 oyuncuyla diego'nun adı mevlana'ya çıkarıldı. bonservis ödeyemediğimiz için koca bir sezon alper'den on numara yaratılmaya çalışıldı. kendisi bugün bu yaşında brezilya milli takımı havuzundadır.

  yönetimle beraber ortak hatalarıyla, fenerbahçe'nin atılım senesinde şampiyonluğu kaçırarak büyük bir fırsatın tepilmesine neden olmuştur. bu kaçan fırsat, arada birileri şapkadan tavşan çıkaramazsa, kulübün 5 yılına mal olacak.
 • sol framede görünce yine bir takımı küme düşürecek diye üzüldüm
 • rvp konusunda haklı çıkmamış kötü teknik direktör.

  rvp ile sorun yaşadığı zaman fernandao formsuz, rvp’nin de formda olmasına rağmen rakibin 3. stoperliği görevini üstlenen fernandao’da ısrar etmiştir. olimpiyat stadındaki bjk maçına da fernandao ile başlayarak ilk 20 dakikada bir tane kalasın dahi atabileceği 2 golü kaçırıp takımı da galibiyetten etmiştir.
 • isterse dünyanın en iyi hocası olsun, isterse her konuda haklı olsun, antalya'da gs süper kupa finalinde takım 0-1 yenikken 90 dk.kulübede mal gibi oturup, 1 kere çıkmayıp kahvesini zıkkımlandı ya, cehennemin dibine kadar yolu var.
 • kör ölür badem gözlü olur
99 entry daha