şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…rkey/status/961271391239725056

bi' haller olmuş memleketin hallerine denilebilecek hadise.

o değil de, malumunuz, vatandaşı olmasan aslında eğlenceli ülke.

18+ koyalım da çoluk çocuk girmesin.
  • bu kadar sapikla ayni havayi soluyup aksam gotumuzu deldirmeden eve geldigimize sukretmemiz gerektigini gosteren dayidir.
  • mağaza çalışanları diğer vitrin mankenlerini giydirmiş iken neden özellikle o manken çıplak bırakılmış önce bu sorgulanmalıdır. maketin albenisi vardır, memeleri gayet diri ve bacakları sütun gibidir. dikkatli bakılırsa mankenimiz hiç tepki de vermiyor ve asıl önemli detay ise mankenin meme ucu vardır. yahu neden vitrin mankenlerinin meme ucu olur? meme ucu olmasa adam emmeye çalışmayacak, niye çünkü ağzına çıkıntı gelmeyecek adamın. burada suçlu kesinlikle mankeni çıplak bırakan çalışanlardır ve bittabi bu mankenlere bilerek meme ucunu monte eden ustalardır. önce bunlar sorgulanmalıdır. aga şaka değil, rahat rahat eşya sikemicez mi şu amına kodum dünyasında. açık konuşuyorum ne zaman iç çamaşırı mağazasının önünden geçsem aynı bu dayı gibi ben de tuhaf olurum. içim kıyılır. böyle aşağıdan yukarıya doğru camı yalayasım gelir - ki yukarıdan aşağı denedim yalanmıyor cam. dili acıyor insanın- neyse konu dağılmasın. allahtan kafası yokmuş mankenin, dayı bu sefer öpmeye de çalışırdı. ben french kiss yaparken paslanmış demire mum damlatılmış gibi kekremsi bir tat gelmişti. bu kötü.
  • yıllar önce sarhoş şekilde hırsızlığa girdiği dükkandaki cansız mankene tecavüz vakası yaşanan ülkede gayet normal. cansız mankenin göğüslerinde ve ağız bölgesinde diş izlerine de rastlanmıştır. haberi bulursam eklerim. yalnız bu dayının akıl sağlığı pek yerinde değil gibi.
  • en az bu dayı kadar sapkın fikirleri olanları toplamıs başlıktır.

bu dayının ve bu sapkın fikirlilerin psikolojik sebepleri buradadir.

buyrun #73076153
  • çok bir alakası yok ama aklıma arkadaşım şeytan filmini getiren olayın kahramanı dayıdır.

bir bakın derim güzel filmdir.