şükela:  tümü | bugün
  • edit: önceki yazdıklarımı sildim arkadaşlar. burada coin'inin scam olduğuna dair yazılanlarla ilgili çeşitli forum ve kaynakları kontrol ettim. coin'in scam olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu gördüm. en fazla, normalde kullanmadığınız bir şifreyle üye olup şansınızı deneyebilirsiniz ama gidip de parayla vitrocoin almanız önerilmez. icolara aşina olmayanlar için söylemek gerekirse bu her zaman genel bir risktir ve tek risk de değildir.
  • coin işlerinden pek anladığımı söyleyemeyeceğim ama taş atıp kolum yorulmadan bedava bir şeyler geldi, artık nijeryalı prens maillerinden midir bilemeyeceğim.

aşağıda gayet ikna edici şekilde bunun bir para tuzağı olduğu belirtilmiş, bir vatandaş da email gönderip "100 dolar yatırdım başkaları yanmasın" falan diye bir şeyler anlattı. o nedenle refli linkimi kaldırdım.

açıkçası email adresimi bile bu siteye vermiş olmaktan pişmanlık duydum ama bakalım artık spam yağmurunu nasıl durduracağız.
  • ilk çıktığında 0.003 dolarlarda iken şu anda yaklaşık 0,4 dolar seviyelerini gördü.

hayalleri yüksek, vaatleri de yüksek. havadan para kazanmak isteyen birçok kişiyi faiz adı altında kendilerine çekecekler gibi duruyor.

referans linkimden kaydolmak isterseniz aşağıdan kaydolabilirsiniz. istemezseniz referral mail adresini temizleyebilirsiniz.

https://www.vitrocoin.com/register?ref=c8ruq4
  • dayımın oğlu tavsiye etti girdim herkeşe tavsiye ederim. minyonlar kazanmak isteyen nah bu refsiz linke tıklayabilir.
  • şimdi doğruya doğru yazmak lazım; bu coin'in en önemli özelliği ne? sayısı az ... 27 milyon civarında 1 ay içinde borsalara açılınca ,icosu bitince değer kazanması kolay olacak demektir bu.

2.özelliği ise %100 getirili coin faizciliği öneriyorlar. yani belli miktar vitrocoin'i coin'in developerlarına kiralıyorsunuz onlar da size 40 gün içinde katlayıp geri veriyorlar. açıkcası bu coin çoook popüler olduktan sonra sürdürülebilirliği zorlaşacaktır ama başlangıç için güzel bir vaat.

ayrıca site üye olur olmaz size bugünün kurundan 42 dolarlık (100 adet) vitrocoini hediye ediyor ama tavsiyem henüz 40 cent olan bu coini ucuzken almanızdır çünkü ikinci maddede yazdığım coin faizciliği olayı dil-din ırk farketmisizin insanoğlunu cezbedebilecek bir olgu ,bu da borsalara açılınca coinin kısa sürede iyi kazanmasına neden olabilir, benim kendi beklentim ilk 2 ayda 1 doları rahatça devirmesi.

bu bilgilendirmeler sonrasında aşağıdaki linkten üye olursanız bana da ufak bir katkınız olur sizin cebinizden çıkacak kesinlikle bir şey yok.

saygılar.

https://www.vitrocoin.com/register?ref=kjn6l7
  • hızla artmakta olan coin. tutunabilirse hep beraber zengin olduk demektir*

30 gün içerisinde açılabilirlerse üye olduğunuzda verdikleri bedava 100 coin kullanılabilir duruma gelecektir.

şu an değeri 0.42 dolar ve hızla artıyor.

ücretsiz üye olup 42 dolar kazanmak için: vitro coin
  • site tasarımı inanılmaz ucuz; şu beleş domain veren serverların tasarımlerına benziyor. ayrıca hiçbir borsada listelenmeyen cripto'larının değerini nasıl ölçülüyorlar anlamadım. paranın değerinde sürekli bir yükseliş var ama 0.03 dolardan 0.4'e neye mahsuben çıkmış şöyle bir göz gezdirdim göremedim?
    haa tabi taş atıp kolunuz yorulmuyor, yarın öbür gün bir borsada listelenirse elbette bir değeri olacaktır.
    ref linki veren arkadaşlar belki görmemişlerdir, sizin linkiniz ile kayıt olunup buradan para vb. karşılığı vtc satın alınırsa kazanıyorsunuz, kayıt yapılırsa değil.
    aha bu da benim refim; https://www.vitrocoin.com/register?ref=lukeh4
  • aranızdan birinin ref linkiyle üye oldum anında 42 dolar verdi. şaşkınım. acebası bu 42 doları hemen çekebiliyor muyuz?*

refli link

edit: yatırım yapmadan önce dikkat etmekte fayda var, internette pek bir adı sanı yok. ardından reddit'te bunu görünce. yanisi tikkat edin.

edit 2: 42 doları çekemiyorsunuz malesef, üstüne kendiniz para aktardığınızda o parayı daha sonra btc, eth ve ltc olarak çekebileceğinizi iddia ediyor site. ama scam gibi görünüyor, çünküsü iki aşamalı onaylama yapın linkine tıklayınca bir şey çıkmıyor. ümit edebiliriz ama*
  • birazdan üye olacağım.

hangi ref’li linkten üye olsam düşünüyorum. teşviklerinizi göreyim. yeşillendirip ne vereceksiniz bi anlatın bakalım.

edit: beyler acil okuyun burayı. verdiğiniz sitede coin'in kısaltması vtc olarak geçiyor. ancak;

https://coinmarketcap.com/currencies/vertcoin/

vtc aslında vertcoin'in kısaltması.
  • merakımdan girdim birinin refli linkine tıkladım,

yıllardır internet sitelerinde site tasarımına özellikle bakarım, böyle bir algı oluştu.

site fazlasıyla tırıvırı gibi duruyor, 10 liraya 10 adidös, 5 neki ayakkabı siteleri gibi.

bakiyede ise an itibarıyla 42 dolar var. olur da buradan para kazanırsak aerobilet.com versiyon 2 olacak gibi.

ve para kazanmaktan ziyade la acaba pc 'ye kaç virüs girdi, zombie pc mi oldu diye düşünmüyor değilim.