şükela:  tümü | bugün
87 entry daha
  • otogara transfer aracinda iki kisiydik, aractan indigimizde zayifca tek bir genc bizim tum esyalarimizi kendi basina subeye kadar tasidi. hem diger yolcu hem ben kendi valizimizi kendimiz tasimak istedik, hatta neredeyse elinden zorla almaya yeltendik ama her seyi o gorevli tasimak 'zorundaymis.'. oteki arkadasla birbirimize oyle bir hayretle baktik ki, eminim o da inanilmaz sinirlendi firmaya. yani transferde 3 kisi olsak ne olacakti, 5 valizi birden mi tasiyacakti tek eleman? ki benim valizim o kadar buyuk ki x raylerine sigmadi. keza sirt cantam da 50 litre ve ben sinirlarini zorladim.

hayir gorevli arkadas cusseli, yapili ve 100-120 kiloyu tek hamlede kavramaya musait gorunse yine uzulmeyecegim de zorlandigi o kadar belliydi ki, firma benim gozumde gercekten daha ilk dakikada pert oldu. keske cirkeflik yapip 'aargh o benim ozel esyam be ver ben tasiyicam o valizi.' diyip de alsaydim elinden ama beni kendi esyami tasirken gorseler cocuk bariz isinden olacakti. 15 lira fazladan verdik diye lord olduk sanki.

loungelari ise gayet iyi ancak otobuslerinin ici ortalama bi pamukkale aracindan daha dar, en azindan benim bindigim bu sekilde.
7 entry daha