şükela:  tümü | bugün
124 entry daha
  • bugün itibari ile ilk defa kullanacağım otobüs şirketi. izmir’den istanbul’a gideceğim. otobüsün saatini otogarda ayrı olarak hazırladıkladıkları lounge alanlarında bekliyorum. ilk izlenimlerim müthiş. açık büfe ücretsiz ikramlar, hafif hoş bir müzik, nezih ve güleryüzlü çalışanlar, tertemiz oturma alanları... hiç beklemediğim kadar iyi karşılandım. bakalım yolculuk nasıl geçecek. burayı daha sonra editleyeceğim.

edit: yolculuğumu tamamlamış bulunmaktayım. otobüs standart bir pamukkale turizm otobüsünden farksızdı. tabi bu pamukyol otobüsleri standardı. ben molalı yolculuktan bilet almışım ancak ona rağmen 6.5 saatte geldi. otobüs içinde çalışan muavinin kadın olması güzel. servis olarak ise diğer otobüs firmalarından farklı olarak kahvaltı seti geliyor. 1 ekmek, 5 zeytin, 1 dilim peynir, 1 üçgen peynir, fındık ezmesi, çikolata, kuru kayısı, kuru üzüm ve yarım ceviz var bu setin içinde. yanında da ekmek ve istediğiniz içecek geliyor. aman aman bir farklılıkolmasa da otobüs içinde güzel oluyor bu kahvaltılık. sözün özü, ben beğendim. özellikle yazıhaneleri çok güzel açık büfeleri falan var, güzel düşünülmüş. inşallah bozmadan devam ederler böyle.
1 entry daha