şükela:  tümü | bugün
 • hotbird uydusundan yayin yapan, her turden klip ve konserlere yer veren polonya kokenli, kaliteli bir kanal.
 • asil olarak almanya kokenli viva muzik kanalinin polonya versiyonudur.
 • birbirinden guzel kliplerin arasina , polonyali hip hop sarkicilarinin kliplerini sokusturmasalar izlerken daha fazla keyif alinabilir. hayir , tamam adamlar gercekten iyi hip hop yapiyor ama yine de misal ; jay z'den sonra "vzdrijjjka cipruka mamamushka dburi" diye bir sarki cekilmiyor.
 • viva polska, hotbird'te radio hit channel ile iyi bir ikili olusturur. buradan son cikan klipleri takip etme imkani mevcuttur.
  arada giren lehce hip hop parcalari bu kanalin en buyuk ozelligi olarak tebarüz eder. bu parcalarin kimi cok guzel olmasina ragmen, klipleri nedense bana doksanli yillarin basinda, ortasinda ve sonunda yapilan turk pop muzigi ve fantezi muzik kliplerini animsatir.

  arada reklama diye reklamlarin girmesi ise bizim kral tv ile benzesir. fakat kanalda herhangi bir vj'in gorunmemesi onu kral tv'den ayristirir.

  (bkz: viva zapata)
 • ekranınızın sol üstünde "4 girls only" yazıyorsa güzel şarkıları arka arkaya birbirinden güzel kızlardan dinliyor olacağınız müzik kanalı...
 • polonyalıların da o güzel hiphop şarkılarıyla kulaklarımızın pasını silen sağlam bir kanal.
  dilleri de adam gibi harflerden oluşsaydı da o güzel şarkıları bulup indirebilseydik.
  tam 8 senedir "zavaraparammi uuuuu viş miiiii" diye bir şarkıyı arattırıyor bana. bu konuyla ilgilensinler.

  zamanın ötesinden güle oynaya gelen edit: 12 sene sonra az önce buldum lan şarkıyı. nasıl mutluyum. hayatımda 12 sene boyunca peşinden koştuğum hiçbir olay olmamıştı, bu lehçe şarkı dışında.
  ilahi ben.

  uuu viş miii = "uwierz mi" diyomuş orda. believe me demekmiş.
  aman sabahlar olmasın, teytey!

  hayatım birden aşırı anlamsızlaştı, orası ayrı.
 • an itibariyle şifreli kanala geçtiğini öğrediğim müzik kanalı. 4funtv ile takip ettiğim 2 kanaldan birisiydi. allahtan 4funtv hala var. onun da başına bişey gelirse vay halimize...
 • hayatımın güzel bir döneminde önemli yer eden ve yabancı müzik sevgisi aşılayan, fakat format değişikliği (aynı gruptaki mtv misali show programları ve diziler eklenmişti yayın akışına) nedeniyle 2012 ortalarından beri şifreli olarak yayın hayatına devam etme kararı alıp kendi ayağına kurşun sıkan müzik kanalı. olan müziklerimize oldu. şimdi ne kadar izleniyordur bilinmez, show programları da hiç kalmamış sanırım edm odaklı gidiyorlar gibi görünüyor fakat inadına şifreli yayına devam ediyorlar. şifreli yayına başladığı gün logosuyla ekran tasarımını da yenilemişti.

  ekran tasarımlarını ve jeneriklerini pek sevdiğim bir kanaldı, youtube'dan arşiv videolarını izleyince o güzel günleri hatırlıyorum. hatta facebook sayfalarına zamanında doğum günleri şerefine ingilizce mesaj gönderip, teşekkür cevabı yazdıkları günleri de iyi bilirim, izleyici odaklılardı. sayelerinde bir sürü şarkı keşfetmişliğim vardır. 4fun tv ve eska tv ile birlikte muhteşem üçlüyü oluştururlardı. özlenmekteler.

  http://www.viva-tv.pl/ adresindeki sitelerine ara sıra nostalji olsun, hangi alemdeler diye bakarım.