şükela:  tümü | bugün
415 entry daha
  • sipariş edilen ürünü göndermeyen, alenen yalan söyleyen mobilyacı.

3 ekim tarihinde, mobilya almak için gezip salgına yakalanmamak adına 389c02059771 sipariş koduyla 4lü zigon sehpa sipariş ettik.

siparişe ait ödeme görüntüsü

ne hikmetse sipariş ödemesi yapılmamış görününce dekont yolladık ve 5 ekim tarihinde siparişin onaylandığına dair mail aldık.

onay maili

siparişi beklerken biz tertemiz covid-19 olduk, hastalıkla mücadele ederken bugün aklıma geldi ve tekrar sipariş kontrolü sağlamak için sisteme girdim; girdim ama sistemde sipariş bile gözükmüyor. nedir durum diye mail atınca "sizin siparişiniz yok ki, ehehe" diye cevap geldi, resmen paraya çöktüler.

komikli cevapları

dalga mı geçiyorsunuz diye hışımla aradım, müşteri hizmetleri hemen "siparişiniz bugün onaylandı, 23-26 kasımda teslim edilecek" dedi. yani ölür müsün öldürür müsün, 3 ekim tarihinde verilen sipariş 26 kasım'da gelecek.

işin yasal boyutu nedir bilmiyorum ama bu alenen dolandırıcılık sistemi gibi, parayı al, 2 ay işlet.

sözün özü, güzel görünümlü leş firmadır, almayın, aldırmayın.

işbu içerik "uzak durulması gereken mağazalar" endeksine eklenmeli
  • koltuk aldım umarım 9 kasım da elimde olur . herkesin şikayetçi oldugu bir marka. bile bile koltuk aldım