şükela:  tümü | bugün
  • android, iphone ve blackberry versiyonları da olan kullanışlı bir şarap takip (wine tracker) yazılımı. web sitesinden de hesabınıza ve şarap listenize ulaşabiliyorsunuz.
  • güzel bir yazılım yeni keşfettim ama rağbet görmüyor görüldüğü kadarıyla. türkiye'de şarap çeşidi olarak çok fazla katkı sağlanamaz belki ama kullanıcı sayısı artars y.dışı tecrübeleriyle birlikte güzel bir database ve paylaşım platformu olabilir.
  • oldukça uzun süredir kullandığım türkiye için veritabanı gün be gün gelişen ve son zamanlarda artık ne taratırsam bulduğum harika bir şarap takip uygulaması.
  • süper bir şarap veritabanı.
    kendi şaraplarımın bir listesini tuttuğum, içtikçe oyladığım, beğendiğim şarapları tekrar almak üzere işaretlediğim acayip kullanışlı aplikasyon.
    ayrıca çok bilmediğiniz şaraplar olan bir dükkanda çok işe yarayacak bir aplikasyon. şarabın etiketinin fotoğrafını çekip anında ratinglerini, ne ile içilebileceğini, ortalama fiyatını bs öğrenebilirsiniz. telefonun bir köşesinde mutlaka bulunması gereken bir aplikasyon.
  • güzel bir uygulama.
    şarap severler için veya alırken karar vermede zorlananlar için fikir almak adına bakılabilir, hem yeni şaraplar keşfediyorsunuz hem de beğendiklerinizi önerebiliyorsunuz. çok beğendim ben.
  • gayet başarılı uygulama. beğenmediğim şarapları büyük bir keyifle gömüyorum burda.
  • şahane program. şaraplar hakkında saniyesinde bilgi ediniyorsunuz. özellikle scan edip şarabı bulmak çok iyi oluyor. kullanın. kullandırın.
  • türkiye'de çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor olsa da meraklısı için hazine tadına bir uygulama. database'inde bulamadığım şarap henüz çıkmadı, ve etiket tanımlama özelliği de neredeyse kusursuz çalışıyor. şarap alırken içgüdülerine güvenmenin yarattığı belirsizliğin önüne geçmesini geçtim, kendi şarap günlüğünüzü de tutmanıza olanak sağlıyor. ben normalde içtiğim farklı şarapların fotoğraflarını çekerek saklamaya çalışırım, fakat içerken ne hissettiğimi, neyle içtiğimi, spesifik aromalarını genelde hatırlayamam. vivino'yu kullanarak içtiğim şarap hakkındaki değerlendirmemi hemen kaydediyorum ve profilimde kendi şarap arşivimi oluşturmuş oluyorum. daha çok insan öğrense eminim türk şarapları açısından da daha geniş bir yelpazeye ulaşır. keşke herkes kullansa.