• alejandro ve carlos siz ne güzelsiniz.
  • netflix sayesinde bazı dizi severler haberdar oluyor ispanyol dizilerinden... oysa ki ben 15 yıldır haberdarım ve seyrediyorum.
    netflixe ihtiyacım yok. bir sürü güzel dizi izledim ama onlar netflixe uğramaz. yanıma kar kaldı yani.
    eğer ispanyolcasına güvenen bir baba yiğit varsa, çok güzel önerilerim var.
  • gayet beğendiğim dizi.her geçen bölüm gerilim artıyor.izlerken sevdiğim iki karakter var.ilki tabiki mario.uzun vadede tüm planlarının bozulacağını düsünsem de attığı her yalan diziyi farklı yöne götürüyor.

diğeri kolombiyalı tigre.o kolombiya şivesi ile tam bir orospu çocuğu görünümü kazanıyor.
  • kuzey yapımlarından sonra ispanyol yapımlarına sardım ve şuanda 7.bölümünü bitirdim gayet başarılı bir dizi heyecan,gerilim,aşk dozu hepsi yerinde.
  • --- spoiler ---

ikinci sezonu gelir mi gelmez mi bilemiyorum ama bir çok konuyu havada bırakarak bitmiş dizidir. dizi güzel fakat aceleyle bitirilmiş gibiydi. nemo'nun alzheimer süreci çok yavaş gösterildi mesela yalnız son bölümde kafayı kırdı. bu ve bunun gibi şeyler dizinin acele ile sezon finali (belki de gerçek final) yaptığını gösteriyor. havada kalan konulara değinecek olursak;

- mario'nun babası nasıl öldü? nemo'nun payı var mı?

- ada ile nemo neden beraber olamadı? chon, nemo ile nasıl evlendi?

- berta'ya n'oldu? kocası yeğeniyle ilişkisini öğrendikten sonra ne yaptı?

- lara neden işe devam etmedi? fabrika kapandı mı?

- yozlaşmış o komser nemo'yu hapse atabilecek mi?

- malcom yeni bir hayata başladı, lara ile görüşmeye devam edecek mi?

- kolombiyalı tigre'nin adamlarıyla ne ara anlaştı? sürekli kaçıyordu.

- mario'nun eşi kürtaj olayını kocasının yaptırdığını anlayınca ne yapacaktı?

dizinin kilit ismi şüphesiz mario ve onu böyle bir çırpıda öldürmek gereksiz. vereceği hesap çoktu.

--- spoiler ---
  • carlos ve alehandro'yu mide bulantısı eşliğinde izlediğim dizi.
  • izlenilir gibi duruyor. ispanyol yapımların isimleri bayağı duyulmaya başladı son yıllarda şaşırıyorum.
  • çok kaliteli bir dizi değil. entrikası falan çok ama alex gonzalez’i izlemek için bile izlenir. gerçekten çok çok yakışıklı bir adam:))
  • finale doğru gerilimi gittikçe artan müthiş ispanyol dizisi.kara para kimsenin yanına kar kalmaz gençler
  • bir zamanlar gündüz yayınlanan latin dizilerine benziyor... bol entrika, karmaşık aşk ilişkileri. tabi ki bu dizi daha sert öğeler barındırıyor. izlettiriyor, meraklandırıyor. ilk sezonu bitirdim.
hesabın var mı? giriş yap