şükela:  tümü | bugün
  • bana vize işlemlerinde destek olan, hızlı bir şekilde vize almamı sağlayan site.
  • diger vize sirketlerinden daha fazla ucret aliyor, aldiklari ucretin nereye gidecegi hakkinda da yalan soyluyorlar. belirttikleri servis ucretinden daha cok ucret aldiklarini gormus oluyorsunuz. ustune belgelerimi adam gibi gondermemisler son dakikada yanlislarini da ben duzelttim. 6 aylik sengen aliyorken hep, bu sefer 2 ay aldim sayelerinde.
    vize suresi her seferinde degisebiliyor ok ama genelde bir oncekinden fazla veriyorlar dogru duzgun giris cikis yaptiysan.
    uzun lafin kisasi asla onermiyorum. paranizla rezil olmayin. ya arkadasinizdan referansli sizi onemseyen bir firma ile basvuru yapin. ya da 1 gun zaman ayirip kendiniz gidip basvuru yapin. kesin daha uzun vize alirsiniz.
  • amerika vizesi almak için google’da arama yaparken burayı buldum. telefon falan derken evrakları hazırlayıp başvuru için gittim. mekan bayağı havalı vip bir hizmet alacağınızı zannediyorsunuz fakat sonuç felaket. a. adında birisi benimle ilgilenmek üzere geldi, abicim o nasıl bir ağız kokusuydu! evrakları nasıl teslim edip kaçtım bilmiyorum. daha sonra eksik evrak nedeniyle arandım yeniden evrak teslimi için gittim. a. bey yokmuş, onun yerine y. bey geldi. bu sefer ki daha fena. ağız kokusuyla birlikte leş gibi bir ter ve apış arası kokusu. ikisi de dişlerini en son 2000 yılına girerken falan fırçalamışlar resmen. havalı falan mekan yapmışlar da çalışanlarınıza biraz dikkat edin ya eziyet gibiydi resmen.
  • vfs izmir telefon yazdığımda nasılsa en üstte çıktığından dikkatsizliğime gelip aradığım ardından ise kendilerinin normal vize ücreti ile aynı ücreti talep etmesi üstüne şüphelenmeyip ödediğim ve benim için sadece randevu aldıkları (4 temmuz demelerine rağmen 12 temmuza randevu alan) ve vizeye yine ni 350 lira daha ödediğim resmi dolandırıcı şirketidir. sakın ama sakın gitmeyin danışmayın aramayın, zaten izmirde şubeleri bile yok muhattap olacağınız.
    bu arada aldıkları ücretide iban olarak aldıkları için vergi kaçırma ihtimalleride çok yüksek.