şükela:  tümü | bugün
  • 16 nisan 1981 doğumlu olan 2.01 boyundaki bennet cantu takımının kısa forveti,euroleague top 16 maçlarındaki çok yönlü oyunuyla dikkat çekmektedir.

maccabi tel aviv karşısında yaptığı istatistikler ne kadar formda olduğunun anlaşılması bakımından önemlidir:

17 sayı 2 riband 9 asist 1 top çalma 1 blok 24 index rating puanı
  • büyük takımlarda süre alabileceğini düşünmediğim bir oyuncu, ama benim düşüncem messina'nın kendisini cska'ya transfer etmesine engel olmuyor tabii. messina'nın bir bildiği vardır.
  • şu an avruppa'daki en gözde free forvet. real madrid'n koçu belli olsa madrid'e gidecek. ayrıca oly ve gs'den teklifler almış. en iyi teklif gs'nin fakat madrid'de oynamayı çok isterim demiş.
  • marko paşanın yerine anlaştığımız söylentileri çıkan 3 numara. cska'da geçen sene 8,3 sayı ortalaması ile oynamıştı, iyi bir rol oyuncusudur, ancak ihtiyacımız olan skorer oyuncu transferini hala yapmadık ve muhtemelen de yapmayacağız. pocius, micov ile kısa oyuncu transferini tamamlarsak kim sayı atacak merak ediyorum. takımda bir sürü rol oyuncusu var ancak hala oyun sıkıştığında sazı eline alacak sayı atacak oyuncu bir tek arroyo var o da artık 35 yaşında.
  • galatasaray'a hayırlı olsun.yıllık 1.1 milyon euro,1+1 senelik imza.
  • galatasaray'ın yeni transferi, all-around oyuncu. 1-2-3-4 oynar kanımca. asıl mevkisi 3'tür elbette.

vladimir micov'u daha yakından tanımak isteyenlere önerim şu analiz.
  • pahalı bir transfer oldu. geçtiğimiz yıl vasileiadis 650 bin euroya oynamıştı efes'te.
  • 1 falan oynayamaz. iyi sutordur fakat hucum repertuari marko kadar genis degildir. sut uzerinden oynar.
  • soyadının okunuşu miçov değil mitsov olan basketbolcu.
  • sirbistan koçu djordjevic ile tartistigi gerekçesiyle milli takimdan kovulmus çiçegi burnunda forvetimiz.
    uzaklasitirlmasina yol açan iddialara mi uzulsem, iddialara cevabindaki olgunluga mi sevinsem bilemedim.
    [http://www.ntvspor.net/…/milli-takim-kariyeri-bitti http://www.ntvspor.net/…/milli-takim-kariyeri-bitti]