• sırbistan dün finalde kaybettiyse bunun beynine beynine yediği bloklar sayesindedir. rakibi coşturdu resmen. etin ne budun ne, neyine adamın üzerine sıçrıyorsun, hadi bi kere denedin, kafanda soğan kırdılar, bi daha bi daha niye deniyorsun. basketbolun ozan tufan'ı.
  • efes adına kuşkusuz sezonun en iyi transferi. uzun zamandır bu denli hücum ribaund sezgisi kuvvetli başka bir oyuncu görmedim.
  • efes adına bu sezon yapılan en faydalı transfer olduğunu düşünüyorum. stimac ayrıca çok istekli ve takımın motivasyonunu üst seviyeye çıkaran bir oyuncudur. taraftar tarafından da oldukça sevilen bir oyuncudur.
  • ufuk sarıca kendisine geçen sezon ne yaptı bilmiyorum ama, bu sene de tanrı gibi oynamaya devam ediyor. otuz yaşından sonra gelecek sezon nba yaparsa şaşırmayacağım bir oyuncuya dönüştü. çok acayip.

(bkz: bilemiyorum altan)
  • kavga edecek kimse bulamayınca zaman zaman kendiyle kavga eden, tontiş bir kişilik.
  • ergin ataman'ın harcayacağı sırp pivot.
  • ergin atamanın neden yeterince oynatmadığını anlamadığım pivot sanırım yumuşak savunması
  • ergin ataman bu adama karşı önyargıyla yaklaştı, perasoviç döneminde ilk beş çıkan ve dunston ile birlikte en istikrarlı oyuncuydu. tek handikapı dunston kadar sert savunma yapamaması idi ancak ribaund ve hücum yönü oldukça iyiydi. geldiğine sevinmiştim ama harcadılar, ergin hoca savunduğum ve beğendiğim bir hoca idi ama mccolumn a verdiği tavizin onda birini bu herife verseydi oldukça faydalanırdı. efes bir uzunu daha harcadı önceden de alex tyus ve kirk ü harcamışlardı. efeste para bol zaten menajerlere komisyon vermek için biz niye kafamızı yoralım ki.
  • kendi yaptığı açıklamaya göre 2017-2018 sezonu ortasında pesic'li barcelona'dan teklif alan ancak ergin ataman'ın kendisini bırakmaması sebebiyle transferinin gerçekleşmediğini açıklayan oyuncu. ancak buna rağmen ergin hocasına karşı kızgın olmadığını da belirtmiş.

peki ergin hocası sezon sonu ne yaptı. sertaç şanlı'yı kendisine tercih etti*
  • beşiktaş ve efes’ten sonra son 3. sezondaki 3. takımı türk telekom’da da çok iyi performans sergilemektedir.
hesabın var mı? giriş yap