şükela:  tümü | bugün
4042 entry daha
  • yabancılar işini titiz yapar kaliteli olur diye geçiş yapmıştım ama yavaş yavaş pişman oluyorum.ayrıca mobil uygulamasına bir türlü şekil veremediler sürekli arızalanan bir uygulamasını artık çözmesi gerekiyor.
  • logo ile birlikte sloganını da değiştiren firma.

reklam enfes olmuş, buradanizleyebilirsiniz.

ülkemizde ajansların vodafone için yaptıkları çalışmalara bak, bir de buna bak.

e elbet ki bütçe farkı diyeceksiniz ama beyaz nedir arkadaş?

hangi ajanslarla çalıştıklarını merak ediyorsanız eğer;

eski ajansları ogilvy pr 2017 ocak ayından beri de medyaevi ve insula iletişim kapmış bu yağlı ekmeği.

hadi afiyet olsun.
  • suriyeli araplara yapılan pozitif ayrımcılık nedeniyle bugün iki hattımı da diğer operatörlere geçtim rahatladım. arap seviciler sizi.

bir de, ya sizin paket anlayışınız var ya. neymiş ne kadar arama yaparsan o kadar internet geliyormuş. geceleyin 2. telefonumu arayıp açık bırakıyorum öyle yatıyorum, sabahına ek internet yükleniyor. uğraştığımız şeylere bak amına koyayım. 100 lira tarife ücreti öde bir de saçma sapan işlerle uğraş, vallaha çekilecek çile değilsiniz.

suriyeli olsaydım vodafone'dan başkasına gitmezdim yalnız, yalan yok.
  • vodafone, yeni marka stratejisini açıkladı

vodafone türkiye icra kurulu başkan yardımcısı aksoy: "yeni marka kimliğimizle birlikte dijitalleşme vizyonumuzda yeni bir açılıma giderek müşterilerimize geleceğin teknolojileri konusunda dijital yol arkadaşlığı yapmayı hedefliyoruz" - "bundan sonra müşterilerimize sadece destek veren değil, onların yanında olan ve işlerini kolaylaştıran teknolojiler sunacağız"

vodafone, tüm dünyada marka konumlandırma stratejisini, sloganını ve görsel kimliğini baştan sona yeniledi. şirket, bu kapsamda başta sloganı ve logosu olmak üzere global ölçekte yeni bir açılıma gitti. tüm dünyada marka konumlandırma stratejisi, sloganı ve görsel kimliğini yenileyen vodafone'nun yeni marka stratejisinin türkiye tanıtımı, vodafone türkiye ceo’su colman deegan ve vodafone türkiye icra kurulu başkan yardımcısı engin aksoy'un katılımıyla istanbul'da gerçekleştirildi.
  • ne stratejisi ne sloganı ne globalı yahu şu ege bölgesinde en merkezi konumda üniversitenin en işlek lokasyonunda bu operatörün interneti çöp konumda. müşteri temsilcisine durumu anlatıyorsun size dönüş yapılacak deniyor aradan 1 yıl geçiyor aranıyorum "hah şimdi sorunu çözdüler" diye düşünürken tarife teklifinde bulunuyorlar. diyorum "bizim şikayetimiz ne oldu ekranınızda herşeyimiz görünüyordur" karşı taraftan cevap beklerken sessizliğin tokat gibi cevap olarak size dönmesi. elbette orada çalışanlarda emekçi ancak şirketle yüzleşmemiz için sadece onlar birer araç başka bir yolu da yok standart kullanıcılar olarak.
    ben son kullanıcı olarak "slogana - globale" bakmam baktığım tek şey tarifemin karşılığı olan o 3g hızını+operatör çekim kalitesini alabiliyor muyum alamıyor muyum.
    slogan ve globale odaklanıp esas yapması gereken işi unutmuş operatör şeysi.
79 entry daha