şükela:  tümü | bugün
  • bugün başvurusunu yaptım, sonuçları göreceğiz. detayları bağlandıktan sonra buraya ara ara gireceğim.

1.edit: 1 hafta geçti hala bağlanmadı internet, sadece sözleşme gönderdiler imzaladık gitti.

şimdi sözleşmeden sonraki süreçte benim gibi modeminizi desteklemiyorsa vodafone, size modem gönderecekler aylık 2 lira ücretle bide onun kargosunu bekleyeceksiniz ki o sürece daha gelemedik kendileriyle.

ttnetten aramam gerekiyormuş hat değer kontrolü için ondan da aranmadım, yarın da bu iş olmazsa iptal ettireceğim.

ülkede kim hangi konuda eksikse onun reklamını yapıyor, ttnet hız ve hizmet reklamı, vodafone hemen internet reklamı ki bu iki firmada eksik olduğu tarafların reklamını yapıyor.

kısacası beklemeyi seviyorsanız, telefon internetinden 2 aylık adsl parası yemeyi de göze alıyorsanız hemen başvurun.

edit 2: mesajlar an itibariyle gelmiştir, modemi de kargoya vermişler. okudular mı ne yaptılar :)
  • niye abartılıyor bilmem başvurudan 15 gün sonra mesaj attılar modem yoldaymış. gelir heralde.
  • ttnet ile olan sözleşmemi iptal etmek ve vodafone geçmek için kendilerine talepte bulundum. aradğım günden itibaren iptal işlemlerini gerçekleştirmek için sabahın körü dahil yaklaşık 20 kere aradılar. en sonunda sözleşme kağıtlarını yolladıktan sonra aradan bir hafta geçti. ne ttnet kesildi ne de vodafone geldi. yirmi kere arayıp bu kadar ısrarlı bir şekilde ttnet ile anlaşmamı iptal ettirmek ve aradan geçen süre zarfında bir defa bile aramamak beni üzdü. halbuki ilk günleri nasılda bağlıydı bana. sabah sabah 085 ile başlayan numaralardan aranmak, bey diye hitap etemek, başka bir ricanız var mı demek. vodafone adsl sana şu şarkı ile sesleniyorum (bkz: koy verdun gittun beni)
  • kesinlikle almayın , 2 ay sonra pişman olup kafanızı duvarlara vurursunuz
  • bir onbeş gündür beni de bekleten ciddiyetsiz internet sağlayıcıdır.
    bu akşam da açılmasın, sözleşmeyi iptal edeceğim.
  • <16mbps sınırsız yalın adsl, 60gb adil kullanım kotası> seçeneğine başvuru yaptığım ve 3 gün içinde sözleşme, altyapı kontrolü, modem teslimatı gibi prosedürlerin hepsini halledip hizmet vermeye başlamış firmanın internet paketi .

müşteri hizmetlerine bağlanmakta herhangi bir problem yaşamadım, hızı da gayet iyi (1080p film video vs herhangi bir donma yaşamadan izlenebiliyor)

internet (49,9 tl) + modem (3tl) ile birlikte aylık 52,90 tl ödeyeceğime dair 24 ay taahhüt verdim.

şimdiye kadar izlenimlerim gayet olumlu, herkese öneriyorum sevgili suserlar.
  • beşiktaş taraftarına veya vodafone karakartal üyelerine bir kampanyası var mı diye merak ettiğim, yoksa bile muhakkak yapması gerekendir.
  • farkli bir sehire tasindigimdan ve bu sehirde superonline altyapisi olmadigindan, internet basvurusu icin ttnete basvurdum. basvurudan 1 hafta gecmesine ragmen ne arayan var ne soran. bunun uzerine ttneti iptal edip vodafona basvurdum 1 is gunu icinde gelip neti bagladilar ertesi gunu net acildi. modem de 2 gun icinde geldi. altyapisi ttnet olmasina ragmen onlardan iyiler
  • 15 gündür kullanıyorum, siktiri boktan bir internet. len durmadan kopuyor, donuyor bazı sitelere girmeme izin vermiyor, bazı siteler üyelik olmadan girmeme engel koyuyor. nasıl siktiğim bir şey anlamadım. len benim evimde 2 internet var, diğeri süperonline onda o sorunlar yok bu vodafonunkinde ne ararsan var. hele ilk ayım dolsun ben sorarım onlara.
    birde onların yüzünden çalışan modemimi bozuk diye kırdım amk. meğer internet modem seçiyormuş vay koyduklarım zamanında desenize ne diye çalışan modemi kırdırıp 100 tl ye yeni modem aldırdınız. interneti tvye bağladim film izleyım diye yok yok yok amk. girmiyor hiçbir siteye donuyor amk. kesiliyor amk. bu ney boktan bir internetmiş sakın almayın.
  • bugünden itibaren kullanmaya başladığım internet sağlayıcısıdır.

pingler fena değil. kesinti olmuyor, iyi gibi duruyor. umarım nazar değmez.