şükela:  tümü | bugün
  • vodafone'un yaptığı son dakika kazığı olarak faaliyete koyduğu uygulamadır.

ayda 60 tl red tarifem var ve bu tarifemi aşsam bile faturaya tarife aşım ücreti olarak yansıtılıyor.
    bu ara ödeme denen şey bugün bana smsle bildirildi ve yarın son gün
    tutar 930 tl.
    bir yıllık tarife bedelim 720 tl fakat bana ara ödeme diye kitledikleri meblağ 930(dokuzyüzotuz) tl
    bu nedir?
    bu bir haksız kazanç elde etmektir?
    müşteri temsilcileri 930 tl nin kalemlerini yani ayrıntısını bile göremiyor.
    kapalı kapılar ardında ne işler dönüyor belli değil.
    konuyu adam gibi ankatacak, bana bunun matematiğini anlatacak bir tane muhattap bulamadım.
    twitter kullanmayan biriyim ama sırf bunun için twitten bile yazdım.
    sonuç yine olumsuz. aldığım cevap; ara ödemeler hakkında müdahalemiz bulunmuyor.
    ben müdahale istemiyorum açıklama istiyorum.
    bana 930 tl kitlemeyi neye dayanarak layık gördünüz vodafone ailesi?
  • babannemin cenazesinde binlerce sms atınca, babama da bin tl civarı ara ödeme çıkarmışlardı.
    ara ödemenin smsi falan da gelmemişti, telefonu kapadılar ödenmeyince de.
    gittik ödedik, yine açılmadı telefon. onlarca yere yazdım, bayi ile konuştum kimse açamadı. işin salak kısmı telefon aramaya kapalı olduğu için müşteri hizmetleriyle de konuşamadım.
    1 haftadan fazla bir süre boyunca telefon kapalı kaldı, sonra açıldı.
    çıkardıkları saçma salak parayı ödemiş olmamıza rağmen telefonu 1 haftadan fazla kullanamadık.
    kısacası vodafone abonesi olmamanız için gayet yeterli bir sebeptir.
  • alkapon utanır şimdikilerin yanında dedirten tahsilat usulü

alışkanlığınızın üstünde bir kullanım yaptıysanız sistemin otomatik olarak çıkardığı ödemeymiş

mega kurumsal şirketlerin mega kurumsal kullanıcı düzme rezaleti

edit: imla
  • vodafone'a geçmemenin onlarca nedenlerinden birisi daha...
  • söğüşlemedir.

geçenlerde çok daha ufak bir meblağ için lira yüklemesi yaptım. parayı çektiler, karşıya yüklenmedi. bir hata yaptığımı da zannetmiyorum ya, aradım sordum soruşturdum. yok abi. diyorum ki tüm bilgiler bende var, para nereye gitti diyorum.

"ekranı yok" dedi, göremiyormuş call center elemanı. sen görme, muhasebe göremiyor mu diyorum, yok onlar bakamazlar diyor. daha yetkili kimse yok mu konuşabileceğim dedim. o da yokmuş. lan nereden bileyim sizin bir hata yapmadığınızı ben? vodafone 'a, karşınızdaki call center elemanının ezberi dışında, ona verilen "ekranlar" dışında bir şey için işiniz düştü mü vay halinize, sonunuz 1984 'den, brazil 'den beter bir bürokrasi olur.

öğrenemedim sonuç olarak. büyük bir para değildi siktir ettim. şimdi bu arkadaşın muhattap bulamamasını, kendisine çıkarılan masrafı soruşturamamasını okuyunca aha dedim, yine.

küresel marka imajı boş, türkiye 'de dükkan açan şirket anında mahallenin bakkalından hallice oluyor. bu ülkede tüketici ancak kendi kıçını kendisi kollayacak, başka yolu yok. umarım sorununuz çözülür.
  • türkiye'de ne olursa olsun faturalı telefon hattı kullanmamam gerektiğini bana tekrar hatırlatan durum.
  • ara ödeme nedir neden bir anda 930 tl istiyorlar anlamadım bilmiyorum ama bir haksızlık varsa ödemeyin kardeşim icraya versinler itiraz edin hakkınızı arayın sonuna kadar. taahhüdünüz varsa da bi ihtar ile sözleşmeyi feshedip başka firmaya geçin. peşinizde köpek olsun şerefsizler.
  • fazla kullanım varsa zaten faturaya yansıtılırken üstüne faiş rakamlarla ara ödeme adı altında insan dolandıran vodofon uygulaması

herkes yolunu bulmuş!