şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: aramaya inandım mamafih bulamadım)

beşiktaşımızın vodafone arenadaki maçları için kombine transfer şeysi. ilgili maçların başlıklarını meşgul etmemek ve bilet alışverişini hızlandırmak adına işe yarayacağını düşünüyorum.

1) passolig e-bilet takas platformu başlığı da başarılı. her takım kendi stadı için açılacak başlıkta da devam edebilir.

2) konu sadece cezalı kombineler değil. her maç için illa devir etmek ve almak isteyen olacaktır.
  • ceza alan tribündeki hak sahiplerine sadece 1 maç(alanyaspor) devir hakkı tanımışlar sonraki maçlarda ceza alınıp tribün kapanırsa ceza alan tribünde kombinesi olan taraftar kombinesini devredemeyecek bu koltuğu klüp tekrar satacaktır.

klüp açıklaması
  • 1 adet 403 blok 12 sıra. gişe fiyatı 135 tl, 100 tl ye devretmeyi düşünüyorum

edit : devredildi
  • yeni açık 105 blok sıra 10 koltuk 25.
    ilgilenen yeşillendirsin.
  • badavaya daha önce stada gitmeyen birine verdim kombineyi. bundan sonra da her gidemediğim maç öyle yapıcam. amaç biraz da siz nefessiz kalın bakarken...
  • 401. blok numaralı üst tribün (basın tribününün 3 metre yan tarafı) biletini devretmek istediğim maçtır. fiyat uygun olup ilk gelen kapacaktır.

ilgilenen yeşillendirebilir.
  • alanyaspor maçı için yeni açık alt 107. bloktaki biletimi devretmek istiyorum.

gişe fiyatı: 90 tl.
    devir fiyatı: 75 tl.

ilgilenenler özel mesajla ya da mail ile ulaşabilir. mail: bjkerkay@gmail.com
  • vodafone arenayı göremedim daha (maddi sebeplerden dolayı), şu anda da maça para ayırma şansım yok, olur da cezalı olduğu için mecburiyetten gidemeyecek ve kıyak geçecek bir arkadaş varsa en az onun kadar bağırırım statta ( ertesi gün arayıp ses kontrolü yapabilir ).
  • alanyaspor maçı için eski acik ust 420.blok cezali oldugundan dolayi gise fiyatina devredilecektir.