şükela:  tümü | bugün
  • evet son 2 aydır her hafta çevirmeme rağmen (arkadaş da vodafone) tek verdiği şeyin saçma sapan sitelerde 30-40tl indirim olması (ve bu siteler, piyasa değerinin yaklaşık 30-40tl üzerinde satış yapıyorlar zaten). madem insanlara hediye internet veya arama tarzı şeyler vermeyeceksiniz, insanlara bunu vaad etmeyin.
  • 2018 eylül ayından beri asla ama asla hediye internet, dakika çıkmadı ve neredeyse sektirmeden her hafta kullanıyorum bu illeti. sürekli sürpriz adi altında şaklabanlık çıkıyor mesela "yarak-kurek.com'dan 500 tl'lik 7. alışverişinize 10 tl indirim" veya "zurna.com'dan 2. zurnanıza bir delik de bizden" gibi.

2020 şubat ayına kadar sabrediyorum. taahhütüm dolduğu an farklı bir operatöre geçeceğim ve asla vodafone kullanmayıp, etrafımdakilere de kullandırmayacağım. zaten ankaranin göbeğinde de çekmiyor, evde de adam gibi çekmiyor, yolda çekmiyor, işte çekmiyor baz istasyonuna zömçürdüğüm.
  • hediye diye verdikleri mb yerine paketimden yiyen sahtekar kurum.
  • son 6 haftada hiç bir hediye megabayt alamayışımdan ötürü katıldığım önerme, hatta katılmakla da kalmayıp üstüne (bkz: vodafone)’a bir dizi gün görmemiş küfürler ettiğim uygulama. sizin ben..... neyse.

edit: gelen mesajlar üzerine editlemek istediğim bir konu var, verdiği hediye indirimlerin de geçerli olmadığını söyleyenler var. bazı işletmeler o indirimin tarihinin geçtiğini iddia ediyormuş e öyleyse neden hala o hediyeyi çarkta bulunduruyorsun?
  • tavlazart ta yüzde zurt verip duruyor
    artık çeviresim gelmiyor
  • yukarıdaki arkadaş 6 hafta demiş 6 aydır çıkmıyor megabayt ya da benzeri birsey. vodafone un çokta bir numarası yok gibi artık.
  • sahtekarlığın programa dönüşmüş halidir.

kodlardan anlayan varsa incelesin şu programı? acaba gerçekte internet verilebiliyor mu yoksa öylesine mi koymuşlar? 5gb internet +5gb youtube paketini kullanıyorum 5 aydır vodafonedeyim bir kere internet çıkmadı!

turkcell'de 8-10gb güzel kampanya varsa yeşillendirebilir misiniz bir daha geri dönmemek üzere geçiş yapacağım.
  • kendileri ile 2.5 aydır beraberiz. sürekli indirim çeki verip duruyor. bu haftada tavla oyunu için hediye verdiler.
    bir tavla takımı alıp bu uygulamayı yazanın yanına gitmeyi düşünüyorum. tavlayı monte edeceğim kendilerine.
  • sürekli tavla stars’da indirim verilen ve bana ne var üzerinden yapılan sahtekarlık.

(bkz: tavla stars kim amk)