134 entry daha
  • bu ay bana gönderdiği 410 liralık faturadan sonra vedalaşacağım marka.
  • 3 saatliğine 1 gb internet ve bip’ten bilmem kaç dakika konuşma süresi veren turkcell’in salla kazan’ına benzeyen sözde hediye çarkıdır.

türk telekom’u bilmiyorum ama sırf bu çakallık yüzünden turkcell’e geçmeyi düşünenler çok beklenti içine girmesin.

en iyisi vodafone’da çevirirken, turkcell’de sallarken herhangi bir şey umut etmemek. adamakıllı bir şey çıkarsa kullanılır, çıkmazsa kapatılır geçilir.
  • (bkz: vodafone) pişmanlıktır
  • goldmaster kahve makinesinde indirim kazanmaktan ciğerim söndü . internet verdiğini görmeyeli 7-8 ay oluyor. tarifem bitsin direk başka operatörlere geçicem.
  • son 3-4 aydır zırnık koklatmayan sahtekar uygulama. süpriz hediye diye gold master den yüzde zurttiri hediye çeki çıkıyor. kısaca abv. vodafone. şimdi buraya marka ismi yazdık diye 3 ay reklamlarda o çıkar. teknoloji bizi parmağında oynatıyor nalet olsun ki..
  • bir üstteki yazara kesinlikle katılıyorum. evinde internetim var hattımdakide yetiyor ama şu çark çevirme zımbırtısına sinir oldum diye turkcele geçtim salla kazanın da çarktan bi farkı yok en güzeli beklenti içine girmemek.
  • tam sahtekarlık vodafone kullanırken sadece sürpriz çıkıyordu ama turkcell öyle değil harbiden veriyor internet paketi salla kazanda. iyi böyle.
  • geçen hafta evde oturduğum cayır cayır wifi'i yediğim gün, 6 saatlik 1 gb vermesiyle beni dumurlara uğratmış uygulamadır. ilk defa kazanmışken acaba parka gidip dizi mi izlesem diye düşünmedim değil.
  • gerçekten sahtekarlar 1 kere bile çıkmadi
  • tam bir düzenbazlık örneği
132 entry daha
hesabın var mı? giriş yap