şükela:  tümü | bugün
  • şuradan görüldüğü üzere
    ensar olayları yüzünden herkes akın akın vodafone'a geçti de herhalde gelenler yeterli bulunmadı, türkiye'de suriye'li adama kampanya yapıyorlar.
    ulan bu adamla aynı havayı soluyorum; benim ülkemde onun uyruğuna ucuz, bana pahalı ne demek. hepsi birbirinden adiler, iki kuruş kazanmak için atmadıkları takla kalmadı telekomünikasyon şirketlerinin.
  • önce şaka sandım. varmış böyle bir şey. vay anasını be insanın suriyeli olası geliyor.

avantajlı bir tarifedir.
  • nasıl bir mantıkla yapıldığı merak edilen tarife. türkiye'de suriye uyruklu insana bir türk vatandaşına göre daha avantajlı tarife kampanyası yapmak nasıl bir satış stratejisinin ürünü olabilir? hele ki son zamanlarda suriyelilere verilen çeşitli ayrıcalıklar türk vatandaşları tarafından tepkiyle karşılanıyorken...
  • ingiliz her yerde ingiliz. esas şaşıranlara şaşırıyorum. tarihte arkamızdan hançerlemekten bıkmamıs bir millet. şirketine mi şaşırıyorsunuz.
  • vodafone da bozdu iyice.
  • vodafone'dan ayrılmak için bir sebep daha.. bana giydir ücretleri, doğru düzgün hizmet verme, benim ülkemde suriyeli kampanyası yap ohh yeaa türkiyee