şükela:  tümü | bugün
 • gene vodafone gene bir saçmalık
  siz hiç ek paket aldınız diye kendi paketinizin iptal olduğunu duydunuz mu hazır olun büyük soyguncu vodafone geliyor
  arkadaşlar durum şu
  benim bir paketim var pakette bilmem kaç dk sms ve 6 gb internet var.
  bana ayın 22sinde mesaj geliyor tüm internet paketinizi kullandınız ekpaket için şuraya mesaj atın diye.
  aman diyorum manyak bunlar hesap kesim 23ü ama alıyom ek paket. 1 gb aldım.
  1 ay sonra fatura geliyor paketin 3,5 katı.

  sebep de şuymuş; aslında 22si hesap kesim tarihimmiş ve ben o gün ek paket aldığım için kendi paketim yanmış!!! 1 gb hakkım varmış olmuş ve kullandığım 5 gb için ek para ödeyecekmişim.
  siz ne şerefsiz ahlaksız operatorsunuz. satın aldığım parasını verdiğim hizmetin yanması nedir ahlaksızlar. ücret iadesi de yapmayacaklarmış.

  tüketici mahkemesi göstercek sana iadeyi.
  allah belanızı cersin tüm operatörlerin acilen bir telekominikasyon denetleme ve düzenleme kurumu açılması gerekiyor hepsi şerdiyor maşallah
 • bir vodafone rezaleti de ben yaşadım bugün. faturasız hat kullanıyorum paketimin bittiğini ve hesabımda yenilemeye yetecek kadar para olmadığını farkettim. para yüklemek için internete girdim o sırada benden izinsiz olarak 250 mb internet yüklediler ve 5 tl'yi izinsiz olarak hesabımdan kestiler. hırsızlığın daniskasıdır bu. müşteri hizmetlerini aradım iptal edin paramı geri iade edin ben zaten para yükleyip paketi yenilemişken ekstra 250 mb'a ihtiyacım yok. ne dediysem yok iptal edemeyiz, paranızı geri iade edemeyiz dediler. hırsızsınız diye bağırdım sinirden. yüzsüz, arsız hırsızlar. ne biçim bir ülkedeyiz. herkes soyguncu olmuş ve elimizden hiçbir şey gelmiyor.