şükela:  tümü | bugün
  • o kadar bıktırdılar ki beni, o kadar bunalttılar ki artık yaşadıklarımı buraya yazmak ve diğer kullanıcılar benim tecrübelerimi görsünler istedim.

yaklaşık 2 aydır vodafone evde internet kullanıyorum, sürekli sebepsiz yere bağlantım kopup duruyordu ilk başlarda ve defalarca müşteri hizmetleriyle konuşarak sonunda modemimi değiştirttim. neyse 1 hafta falan güzel güzel kullandım sonra da internete bağlanmama sorunu başladı. müşteri temsilcisini arıyorum ''yok ona bakın şuna bakın kapatıp açın'' diye diye maymun ettiler beni ve hiç bir şey olmadı. arıza talebi oluşturuyorum 48 saat içinde teknik ebimiz ulaşacak dedi. ardından telefonuma mesaj geldi ''72 saat içinde teknik ekibimiz size ulaşacak'' yazıyor. 5 gün kimse gelip gitmedi, ben arıyorum bana diyolar ki ekibimiz 48 saatte gelecek, not düştük, şunu yaptık bunu yaptık zart zurt. neyse 6. gün ekip geldi. bi cihaz bağladılar bir iki bi şey yaptılar internet geldi sonra da gittiler. neyse dedim sıkıntı çektik falan ama artık düzelir herhalde. 2 gün sonra işten çıktım eve heyecanlı heyecanlı geliyorum internetten oyun falan oynarım diye... bilgisayar yine internete bağlanmıyor...

yine aradım müşteri hizmetlerini bana kapatın açın yan çevirin duvara koyun üstüne yatın üfleyin gibi artık saçma saçma şeyler söylüyorlar. yine 48 saatte ekibimiz gelecek dendi, ardından gelen mesajda 72 saat yazıyor... bu arada şunu öğrendim benimle aynı binada oturan arkadaşım da benimle aynı sıkıntıları yaşamış. artık o kadar sıkıldım ve bunaldım ki tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istedim. belki sadece benim oturduğum bölgede sıkıntı vardır diyeceğim ama istanbulun en gözde semtlerinden birinde rezidansta oturuyorum. burada sıkıntı oluyorsa her yerde oluyodur. tecrübelerim bu şekilde, taahhütüm olmasa anında iptal ettiririm ama mecbur bekleyeceğim. ve bu sefer gerçekten yine aynı sorunu yaşarsam tüm bunları videoya çekip, tüm konuşmaları, gelen ekibi kaydedip bir kısa film yapacağım... onu internete nasıl yüklerim bilmiyorum :)