şükela:  tümü | bugün
  • maalesef böyle bir hırsızlık söz konusu.

telefon hattım ve ev internetim maalesef ki vodafone. vodafone, ev internetinin 4gb'lık kısmını kampanya gereği cep telefonuna aktarımına izin veriyordu; ayda toplamda 4 kere.

yani bir ay içersinde 4 kez 4 gb ev internetimden cep telefonuma aktarma yapabilecektim.

tam da burada devreye vodafone'un hırsızlığı devreye giriyor. müşteri temsilcilerini defalarca kez aramama rağmen hala sorun çözülebilmiş değil. mail yoluyla da iletişim kurdum fakat hala bir çözüm bulabilmiş değiller.

kurumsal bir şirket olarak tanıdığım vodafone'un bu hali, mahalle esnafından hallicedir.

madem internet aktarımı yaptırmıyorsunuz, kampanyayı kaldırın da insanları kandırmayın.
  • devam eden hırsızlık.

neden bu zamana kadar kimse sesini çıkarmamış anlayabilmiş değilim. interneti aktarma olayı bana da söylenmişti ancak, nasıl yapıldığını dahi öğrenemedim.

faturalı vodafone mobil müşterisi iseniz ayda iki defa 4gb internet hediye edeceklerini söylüyorlar. interneti vodafone yanımda üzerinden almak istryince "tarifeniz uyumsuz", sms ile isteyince de "aynı anda sadece bir kez yararlanabilirsiniz" diye dönüş yapıyorlar.

"satışı yaptığınız çağrı kaydını dinleyin, bana böyle demediniz" diye btk üzerinden ilettiğim şikayetlere "faturalar her ay vaktinde gönderilir ve ödenmesi gerekir" gibi saçma bir cevap, "bu hizmetten faturalı bireysel mobil tarifesi aboneleri yararlanabilir" gibi daha da saçma bir cevap* göndererek geçiştiriyorlar.
    hatta bunu "tarifenin uyumsuz olduğunu size mesaj ile de bildirmiştik" gibi beni aptal yerine koyan bir metinle de güzelliyorlar.

websitelerinde ise hala bu hizmetten yararlanabileceğimiz ahan da şurada yazıyor.

gidin süperonline alın, para kaptırmayın şu heriflere.
  • başıma gelmeyen hırsızlık. dün başvurdum. 2 kere 4gb alınabiliyor. daha 1 ay öncesinde 4 kere alınabilirken 2'ye düştüğünü buradan öğrendim. dün aradığımda ise tamamen kalkacağını söylediler. ayrıca aktarım derken? bana bunun aktarım olduğu söylenmedi. neden bu 4gb, akk'mden düşsün ki? daha inti bile bağlamadılar. bağlanana kadar 4gb kullanıyorum.

altyapı: so
    paket: 100 mbps, 100 gb

edit: soran oldu. vodafone faturalılara her ay 2 kere günlük 4gb veriyor. eski entrylerde 4 kere alınabildiği görülüyor.