şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle hattım vodafone değil. eşim kullanıyor. o da yaklaşık 2 aydır kullanıyor bu operatörü.

  efendim her pazartesi bilindiği üzere çarkı çevirmek suretiyle size çoğunluğu gb olan hediyeler veriyor bu vodafone.
  bir de araya “sürpriz hediye” diye bir şey sıkıştırmışlar ki olay da burada başlıyor zaten(koton’dan, sosyopix’den yapacağınız 75 tl üzeri alışverişe 15 tl indirm kodu gibi... bazen 100 tl harcamaya 10-15 tl gibi. durduk yere niye 85-90 tl harcayayım ki? 90 tlye internet alsam sülalem girse bitiremez be).

  eşimin hattı üzerinden hareketle, sadece 1. hafta 1gb internet hediyesi çıktı sonrasında hep “sürpriz hediye”...
  7 hafta üst üste hem de inanılır gibi değil.

  dedim ki bizim elimizin ayarı yok millet sapır sapır alıyordur 5gb’ı... ama iş yerindeki arkadaşara da konuyu açtığımda, onlar da özellikle son 4 haftadır kendilerine hep bu sürpriz hediyenin çıktığını söylediler(20 kişi).

  bu bir tesadüf olamaz.

  buradan vodafone’u esefle kınıyorum ve kendilerini bir an önce huzura, sukunete davet ediyorum.

  not; evet derdim bu, derdimi burada silkebilirsiniz. ama iftardan sonra olursa sevinirim.

  özet: vodafone denen mecranın hediye çarkı hizmetinin dalavere dolu olması.

  edit büdüt: işi iyice abartıp birkaç saatlik hediyelere kadar düşürmüşler. ahahaha!
 • üstteki user a bende katılıyorum. devamlı 500 mb internet üstelik 24 saat geçerli çıkmakta. işin içinde kurnazlık olmasa zaten böyle kampanya yapmazlar.
 • bana şimdi sosyopix.com'dan indirim çıktı.
  e zaten vodafone red'e indirimi vardı. yani aslında hiçbir şey çıkmadı.

  ay sonlarında gelen 1 gb internetle bile yüz güldürebilen olay.
 • uzun zamandır şikayet edeceğim ama unutuyorum aynen öyle özellikle son 2-3 aydır koton hediye çeki her hafta aynı terane.vodafone kurnazlığıdır.
 • evet 2 haftadır beni de öfeliyorlar..
 • bugüne kadar hiç 1 gb'den farklı hediye çıkmamıştı.
  şimdi çevirdim sosyopix 40 tl alışverişe 10 tl indirim çıktı.
 • vodafone içi sınırsız konuşmalı red tarifesine 24 saatlik vodafone içi 100 dk veriyor adamlar. çok da kötü niyetli değiller bence, yaptığı işten haberi olmayan mal değneklerinin çıkarabildiği iş olması daha muhtemel.
 • çark olduğunu bile bilmiyordum.
  denedim ve surprise mothafocka !!!
  koton.com dan hediye çeki
  götmüşsün vodafone!
 • aklıma netten ne olduğu bilinmez kumar yerlerinde kumar oynayıp çok para kaybedenleri aklıma getirdi. bu işi tam bilmiyorum ama sanal alem yani, seni kazandırmazki o sahtekar sanal kumarhaneler. kimi gerçek hayattaki kumarhanelerde de makinalarda kazanma oranı makinaya giriliyor.

  vodafone çarkı da sanal, gidip çark çevirmiyorsunki somut ortamda. ha o çarkında hilesi vardır ama yapmazlar sanırım o kadar, ama işte olabilir. fakat bu bahsedilen, sanal ortamda bir çark. gerçi çok da büyük hediyeler yoktur ama varsa, herkese vermemek için belli bir kota koyuyorlardır. çarkın kaç kişiye büyük hediye vereceği bellidir yani büyük kumarhane makinalarında olduğu gibi. uğur dündar bir dönem bu kumarhane makinalarında yasal olan kazanma oranının çok daha aşağısının yapıldığı sahtekarlığı ortaya çıkarmıştı.

  bu arada bu ödül çarkları falan çocukları, gençleri kumara mı alıştırıyor düşüncesi var. milli piyango gibi oyunlar biraz başka ama çok para kaybedilen bahis ve kumar çok tehlikeli. babalarının yüzlerce evini kumarda kaybeden biliyorum, allah korusun inşallah..

  birde eski murat 124 ile yanına durup arabasına yarışalım mı diyenler olabilir. o arabalara bmw 320 falan motoru bile koyabiliyorlarmış..

  çok saf olmamak lazım..
 • gelelde kotton çıkması ayrı düşüncelere sevk etti beni. ortakmisiniz kardeşim. 15o tl uzeri alışverişte hediye ceki. adam gibi bir marka ile anlaşda işimize yarasın.