şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle hattım vodafone değil. eşim kullanıyor. o da yaklaşık 2 aydır kullanıyor bu operatörü. efendim her pazartesi bilindiği üzere çarkı çevirme suretiyle size çoğunluğu gb olan hediyeler veriyor. bir de araya “sürpriz hediye” diye bir şey sıkıştırmışlar ki olay da burada başlıyor zaten(koton’dan, sosyopix’den yapacağınız 75 tl üzeri alışverişe 15 tl indirm kodu gibi... bazen 100 tl harcamaya 10-15 tl gibi. durduk yere niye 85-90 tl harcayayım ki? 90 tlye internet alsam sülalem girse bitiremez be.)

eşimin hattı üzerinden hareketle ,sadece 1. hafta 1gb internet hediyesi çıktı sonrasında hep “sürpriz hediye” çıktı. 7 hafta üst üste hem de inanılır gibi değil.

dedim ki bizim elimizin ayarı yok millet sapır sapır alıyordur 5gb’ı... ama iş yerindeki arkadaşara da konuyu açtığımda, onlar da özellikle son 4 haftadır kendilerine hep bu sürpriz hediye çıktığını söylediler(bankacıyım ve banka üssünde çalışmaktayım birimimizde 78 kişi var 20 küsür arkadaştan aynı tepkiyi aldım).

neyse.

eyy romalılar, eyy amerika!

bu bir tesadüf olamaz.

buradan vodafone’u esefle kınıyorum ve kendilerini bir an önce huzura, sukunete davet ediyorum.

not; evet derdim bu, derdimi burada silkebilirsiniz. ama iftardan sonra olursa sevinirim.

özet: vodafone denen mecranın hediye çarkı hizmetinin dalavere dolu olması.

not: 6-7 ay öncesine kadar benim de hattım vodafone’du. red 10 tarifesi. o zaman da genelde hep 500 mb çıkıyordu. bir de ayın bitmesine 2-3 gün kala internet ve diğer paketlerim bitmemesine karşın güncel tutar sürekli artıyordu. ay sonu ayrıntı döküme bakınca fazla int kullanımı ücreti yansıyordu. çakallıkları bir değil 2 değil kaç?

(bkz: vodafone'a son günlerde neler olması)

edit: imla ve yazım yanlışı düzeltildi(banka üssü) tşk motosikletli tosbaga

edi büdü: işi iyice abartıp birkaç saatlik hediyelere kdar düşürmüşler. asfafsfskfkaah.
  • üstteki user a bende katılıyorum. devamlı 500 mb internet üstelik 24 saat geçerli çıkmakta. işin içinde kurnazlık olmasa zaten böyle kampanya yapmazlar.
  • bana şimdi sosyopix.com'dan indirim çıktı.
    e zaten vodafone red'e indirimi vardı. yani aslında hiçbir şey çıkmadı.

ay sonlarında gelen 1 gb internetle bile yüz güldürebilen olay.
  • hiç çark da olmayabilirdi. zorunda mı?
  • uzun zamandır şikayet edeceğim ama unutuyorum aynen öyle özellikle son 2-3 aydır koton hediye çeki her hafta aynı terane.vodafone kurnazlığıdır.
  • evet 2 haftadır beni de öfeliyorlar..
  • bugüne kadar hiç 1 gb'den farklı hediye çıkmamıştı.
    şimdi çevirdim sosyopix 40 tl alışverişe 10 tl indirim çıktı.
  • vodafone içi sınırsız konuşmalı red tarifesine 24 saatlik vodafone içi 100 dk veriyor adamlar. çok da kötü niyetli değiller bence, yaptığı işten haberi olmayan mal değneklerinin çıkarabildiği iş olması daha muhtemel.
  • katılmadığım önerme çarkı çevirmeye başladığımdan beri en fazla iki üç defa kotondan hediye çeki kazandım,ben de sürekli 1 gb 24 saat geçerli çıkmasından muzdariptim heralde bi hile var hep aynı çıkıyor diye düşünmüştüm meğer daha kötü durumda olanlar varmış.
  • çark olduğunu bile bilmiyordum.
    denedim ve surprise mothafocka !!!
    koton.com dan hediye çeki
    götmüşsün vodafone!