• vodafone evde internet
    tek kelime ile uzak durun.
    iptal için dilekçe verdik, aranacaksınız dediler ve aramada onay verdiğiniz takdirde kapanacak dendi. iptal dilekçesini alır almaz hattı kısıtlamışlar.
    yuh size be.. kapatmıyor ve hizmet de vermiyor.
    sizi ağzıma sakız yapacağım, heryerde anlatacağım.
    haksız yere aldığınız paralar arkanızdan çıkmasın.
  • sabahın bu saatinde sinirden elimi ayağımı titreterek bu entryi girmemi sağlayan internet servisi. artık sayamadım bilmem kaçıncı kez hiç sebepsiz durduk yere internet bağlantısı gitti. bu kaçıncı oldu mail attım daha önce dönmeye tenezzül bile etmediler. çok büyük bir hatadır. allah kullananlarına sabır versin. eğer kullanmayı düşünen varsa da aman diyeyim sakın.

edit : 5.12.2020 sokağa çıkma yasağı var ve sabahtan beri internetim yok. 1 kuruş dahi borcum yok. binada millet cayır cayır internet kullanıyor. müşteri hizmetlerini arıyorum dakikalarca bekletiyorlar ve kimse yardımcı olmuyor. var ya üye olduğum güne lanet olsun başka bir şey demiyorum.
  • internet kurulumu ücretsiz deyip bir metrecik kabloya kadar kurulumda her şeye sizden para isteyen hizmettir. 50mbs internet aldım lakin hayatta bu hizmeti bana veremiyor. 3 metre ötedeki odadan sinyali çekmiyor. gelip 2018 yılından kalma modemi taktılar.
  • maalesef turkcell kadar hızlı olmayan internet.
  • görüp görebileceğiniz en yavaş internettir. tamam baz istasyonu, 3g de tamam da ekşide bile tek sayfa açma bu kadar beklememeli. reklamlara inanmayın. gb yüksek veriyor olabilirler ama kendileri de biliyor bu hızla o kota dolmaz diye. o yüzden rakamlar yüksek.
  • kullandigim ve h+ cektigi halde catir catir kullandigim ve eski operatorumu bu zamana kadar hic aratmayan internettir.
  • ben yıllarca önce bu hatadan kurtuldum iptal ettirdim
    tez zamanda sende kurtulursun inşallah dostum
  • telefonun internetini tv'ye bağlayıp bugün 4k video açtım. götüme kaçtı. hiç mi takılma olmaz amk ya. süperdir efendim. turkcell'in ve diğer ezik operatörle uğraşmayınız.
  • bulunduğum bölgede turkcell alt yapısını kullanan şirkettir. turkcellin %20'lık zammından sonra vodafone geçiş yaptım. turkcellin modemini iade ettim. vodafone aynı modemi geri bağladı. tel farkla turkcell yazan yere vodafone sticker ı yapıştırmışlar.
hesabın var mı? giriş yap