şükela:  tümü | bugün
  • kaynak arayan bir belediyenin durduk yere güzelim avrasya maratonu'nun adını değiştirip koyduğu isimdir.
  • baslik acamayan bir caylak olarak aciklamanin yapildigi andan beri bekledigim baslik.acan arkadasa teşekkür ederim.
    maratona gelirsek, birtek avrasya maratonunun isminden gelir elde etmiyorduk. bu da olduya artik uçar canim ülkem. birtek bu eksikti cunku.
    tanim:benim icin hep avrasya olarak kalacak maratondur.
  • kırk yıllık maratonun ismi de değişmez ki
    (bkz: avrasya maratonu)
  • bugün koşulacak maraton. köprüde koşulmayacakmış ama, yürüyecekmişiz.
  • uludağ limonatamı alıp, kenardan izleyeceğim maratondur.
  • bu maratonu trafiği ve bir yere ulaşmak zorunda olanları hiçe sayıp köprüden geçiren, trafiğin içine ettiren, sponsor olan, bık bık savunan kavastır.
  • zincirlikuyudan besiktasa yurumeme sebep olan bana da dersimin isimin gucumun içinde mini bir maraton yaşatan maraton.
  • bu yıl 16 kasımda yapilacak olan 42,195'lik maratonla 10 ve 15 km.lik kosulardir. saat 9'da start verilecek, gecis noktalari kademeli olarak ucer saat acik kalacaktir. maraton icin zaman siniri bes bucuk saattir. etkinlik gunu yagmur yagmamasini ve havanin soguk olmamasini diledigim bir tarihtir.
  • bu sene bir kisi eksik olan maraton. yuruyebilsem, kosacaktim..
  • maratonun kendisine değil ancak 15 kilometrelik etabına katılacağım koşudur.