şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugün farkettiğim rezalet. bugün kullanmış olduğum vodafone hattındaki internet tarifesi hakkında bir problemi iletmek için 7000 i ve 542 yi aradım. ne yaparsanız yapın müşteri temsilcisine bağlanamıyorsunuz. internetten durum ilgili bilgi almak için arama yaptığımda herkesin bu problemden muzdarip olduğunu gördüm. sanırım en kısa sürede başka bir operatöre geçicem.
  • ömür törpüsü, baş ağrısıdır
  • sadece benim başıma gelen bir durum değilmiş.

neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde 150 liralık faturayı gömmüşler bir de müşteri temsilcisine bağlanılmıyor. ne zaman arasam başka müşterilerle görüşüyorlar. o başka müşteriler kim çok merak ediyorum. ben de görüşmek istiyorum onlarla.
  • 542 arandiginda sesli yanit ile musteri temsilcisine baglanana kadar musteri temsilcisine baglanmak istiyorum derseniz baglanirsiniz. ucuncu soyleyisinizde baglaniyorsunuz.

not : 45 dakikalik bas agrisiyla kazanilan tecrubeyle sabittir.
  • 7008 arandığında direkt müşteri hizmetlisi çıkıyormuş, yarım saatlik "3ü tuşla, 5'i tuşla" saçmalığının sonunda bağlandığım temsilci söyledi. denemedim ama, allah muhtaç etmesin çünkü bi dahaki sefere cinnet geçirebilirim.
  • ben hiç kimseye kızmıyorum. vodafone, turkcell ve avea üçü tek firmaymışcasına tekel gibi hareket ediyorlar ve bizim hükümetimiz bunlarla rekabet ve vatandaşı rahatlatması için bir 4. firmayı teşvik etmiyor. meydanı boş bulmuşlar, vatandaşı tavuk gibi yoluyorlar.
  • yok arkadaş yok! 542, 7000, 7008 mümkün değil müşteri temsilcisine bağlanılamıyor.

çıldırdım resmen.. twitter üzerinden yazıyorum biri beni arasın madem diye, buradan yazın sorununuzu diyorlar. niye kardeşim? niye twitter'a yazmak zorundayım ben sorunumu? bir insanla telefonda konuşmak istiyorum, çok mu tuhaf?

daha 2 ay oluyor vodafone'a geçeli. 2 ayda, turkcell'in 20 yılda delirttiğinden daha fazla delirtti.