208 entry daha
  • normalde bu tarz şeyler yazmayı bayağı buluyorum ama, dolandırıcı bayiileri olan firma.

vodafone başvurumu ikinci gün iptal etmek istediğimde, bayii, "bağlantı için zaten gelecekler, onlara port bağlamayın de" dedi, ben inanmadım ama neticede kurumsal bir firma bayiisi diye de, tatsızlık çıkarmadan geri döndüm. ben eski sağlayıcıma geri döndüm o gün içinde (bu arada 2-3 gün içinde bağlanır demişti vodafone bayii), fakat 10 gün sonra dün mesaj geldi portunuz bağlanmıştır, kullanımlarınızı şuradan akk'yı buradan takip edebilirsiniz şeklinde. bayii resmen dolandırmış iptal etmemek için. müşteri hizmetlerindeki temsilcilerin çalışma şartları ne biliyorum ama ne işten habersizler, ne de sizi dolandıran kendi bayiileri ile işlem yapmaktan acizler. bayiiniz dolandırdı diyorum, "efenim size yanlış bilgi verilmiş" diyor. yahu adam sizin bayiiniz. manav değil, kasap değil. şu an sizden hizmet almam imkansız çünkü 10 gün önce halihazırdaki servis sağlayıcıma döndüm diyorum, imza atmışsınız diyor ? e bayin iptal etmeme izin vermedi kardeşim.

çıldırırsınız, gerçekten bu sektörde kimlerle muhattap olduğunuzu görseniz çıldırırsınız. almayın kardeşim. mektup yazın. telgraf çekin. almayın.
  • dosya upload etmek istediğiniz anda internetiniz kesiliyor ve 30 saniye kadar bağlanamıyorsunuz. 2 mb'lık dosyayı 15 dakikadır upload edemiyorum. görülmemiş rezillikte bir internet sağlayıcısı. resmen dolandırıldık ve kandırıldık arkadaş.
1046 entry daha
hesabın var mı? giriş yap