şükela:  tümü | bugün
  • olması muhtemel olaydır ve bunun sorumlusu tff olacaktır.

edit : #76350660

edit2:

evet romalılar iyi dinleyin, bazı holiganlıktan beyninin suyu akmış yazarlar tehdit savurduğumu yazmış, acaba nerde kimi tehdit ettim bana bir açıklarsa sevinirim :))

geçmişte şike yapan ve cezasını almayan fenerbahçenin başına neler geldiğini unuttunuz mu? koskoca klübün otobüsü kurşunlandı, bu bizim ülkenin gerçeği maalesef, siz yarım aklınızla istediğiniz kadar "hedef gösterdi", " bişey olursa suçlusu sensin" diyin, linç edin umrumda değil, sadece gerçekleri örtbas edersiniz aklınızca...

üstüne basa basa tekrar söylüyorum, zindanlara atlasalar da lafımın arkasındayım, olması muh-te-mel-dir. nokta zira geçmişte yaşanan olayları baz alıp bu öngürüyü söylüyorum.

şimdi holiganlığın dibini bulmuş yazarlara sorum, bi daha ki maçta aykutun kafasına en ağırından zippo atılmayacağını ( beyin kanaması gerçekleşmesi olasıdır) gönül rahatlığı ile söylebilirler mi ? ben bunu dile getirince birisini tehdit etmiş mi oluyorum ?
  • dedi henüz tiner çekmiş bir futbol teröristi.
  • fikir ozgurlugu kapsaminda degerlendirilmemesi gereken bir baslik.

not: bjk.
  • yok anasinin ami artik abartmayin ya
  • bu başlık alenen tehdittir.işlem yapılması gerekir bu zihindeki tehlikeli insanlar toplumdan tecrit edilmesi
  • beşiktaş taraftarı bu gazlara gelmeyecek kadar akıllıdır. bu kadar abartmayın siz de. yok cenazeymiş yok leşmiş.
  • olur da gerçekleşmesi durumunda başlık sahibinin başını derde sokması mümkün olan olay.

bir spor müsabakası uğruna böylesine alçakça şeyler söyleyebildiğine göre insanlığını nerede unutmuş merak ettirmiştir.