şükela:  tümü | bugün
  • vodafone'nun uygulamaya özel sınırsız internet paketlerine verdiği isim.

http://www.vodafone.com.tr/red/vodafone-pass.php

sınırsız youtube paketi güzel gibi.
  • vodafone pass müzik olanı hayat kurtarıcı olan müzik. spotify için sınırsız internet tanımlıyor, normalde 9 red kullanıcıları için 6 tl. şu an aile evinde olduğum için wi-fi var ihtiyaç duymuyorum ama 1 ay sonra internet altyapısı olmayan öğrenci evime döndüğümde şükür duasına çıkacağım. 1 senedir spotify'a adam akıllı kullanamıyor olmama rağmen para ödüyordum çünkü avea'lıydım ve 6 gb mobil internetle ayı çıkarmak zorundaydım. üstelik 60 tl'yi vuran fatura ödüyordum her ay.

2 hafta falan oldu vodafone red'e geçeli. hayatımın en mantıklı şeyi oldu resmen. hem internetim 6 yerine 10 gb oldu, hem aylık her yöne konuşmam 600 dakikadan 2000 dakikaya çıktı ki vodafonelara sınırsız, hem her ne kadar işime yaramasa da 1000 her yöne sms'im 2000 oldu. hemden de sinemadır şudur budur ek avantajları sahip oldum.

her ne kadar burada her gün vodafone rezaleti temalı başlıklar açılsa da, kesinlikle türk telekom'dan iyi. internet hızı da aile evimdeki adsl'den hızlı. ilk defa telefonumda 4g işareti gördüm daha ne diyim.

(bkz: avea pişmanlıktır)
  • direkt youtube paketi (video pass) 12 tl ye alınır ve böylece sınırsız sportify üyeliğiniz olmuş gibi olur. multi ekran ozelligi olan telefonunuz varsa aynı anda her şeyi yapabilirsiniz.
  • youtube paketinde reklamlar kotadan düşmektedir o yüzden reklam engelleme özelliği olan bir tarayıcı ile giriş yapmanızı öneririm.
  • video paketinde youtube ile beraber scope de olsa tadından yenmeyecekmiş.
    ama şu haliylede devrim gibi birşey
  • şimdi bunun sosyal pass olanında foto kalitesi 480p ye ayarlandı gibi bir ibare mevcut. bunun normal internetten yerkenki fotoğraf kalitesiyle karşılaştırması nasıl olur acaba? çok fazla fark eder mi? yani çok kalitesiz fotoğraflar göreceksek bu paketle hiç gerek yok o yüzden.
  • youtube ve diger yerlerde hd seviyede 480p desteklemekte. kalite farki falan cok yok.
    su an turkiyedeki en devrimsel mobil operator olayidir.
  • youtube paketinde 4k çözünürlük bile desteklemektedir. 480p olayı şimdi aklımda değil bazı red tarifelerinin yanında ücretsiz veriliyor video paketi. onlarda var. normal pass paketi alanları etkilemiyor.
  • kota olayını bitiren hareket. tebrikler vödafön. güle güle hükümetcell.
  • telegram'ın olmaması ile üzen uygulama. ne olur ekleyin telegram'ı